GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta 4

07.08.2010
12:16
[1]

Kar0oOl [ Konsul ]

Gta 4

W jednej misji mam dokonać wyboru. Zabić Dwayne'a czy Playboy'a. Jakie będą konsekfencje zabicia każdego za nich i którego wg Was jest lepiej zabić.

07.08.2010
12:32
[2]

MiszczX [ Konsul ]

Jest chyba jakoś tak że zabijając jednego dostajesz kase, a drugiego nie. Zrób save i zobacz kogo lepiej

07.08.2010
12:35
[3]

Kar0oOl [ Konsul ]

A jest jakaś różnica w tym że potem będę miał zablokowane misje jak zabije dwayna i inne zablokowane jak zabije playboya ??

07.08.2010
12:38
[4]

adam11$13 [ In Paradise City ]






Miłej lektury.

07.08.2010
12:48
[5]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Jeśli zabijesz Playboy'a to otrzymasz jego willę, jeśli zabijesz Dwayne'a to tylko pieniądze.

07.08.2010
12:50
[6]

Storm [ Hardstyler ]

Dwayne będzie potem Twoim friendsem, tj. będzie do Ciebie dzwonił co jakiś czas, jeżeli go nie zabijesz.

07.08.2010
12:51
[7]

Kar0oOl [ Konsul ]

No dobra zobaczyłem te linki i tam jest że za zabicie Dwayne'a dostanę 25 000$ a za Playboy'a jego chatę i ubrania i nie było nic o dalszych konsekwencjach zabicia któregoś z nich. Trzeba po prostu samemu zdecydować kogo się chce zabić. Ja osobiście chyba zabiję Playboy'a. ;D

edit. spóźniłem się ;p

07.08.2010
13:10
[8]

diman00 [ not yet rated ]

Jeżeli zabijesz Playboya to oprócz jego willi otrzymasz możliwość przyjaźnienia się z Dwaynem - jego specjalna umiejętność to taka że gdy zadzwonisz to przysyła do ciebie dwóch "kumpli"-ochroniarzy którzy walczą u twoim boku. Ja zabiłem Playboya

07.08.2010
13:28
[9]

niezny_95 [ Airborne ]

Zabij Playboya :)

07.08.2010
13:31
[10]

Kar0oOl [ Konsul ]

Już to zrobiłem. To był chyba dużo lepszy wybór. Kasy i tak nie będę miał gdzie wydać a miejsce zapisu i dwóch "ochroniarzy" się czasem przyda ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.