Kar0oOl [ Konsul ]
Gta 4
W jednej misji mam dokonać wyboru. Zabić Dwayne'a czy Playboy'a. Jakie będą konsekfencje zabicia każdego za nich i którego wg Was jest lepiej zabić.
MiszczX [ Konsul ]
Jest chyba jakoś tak że zabijając jednego dostajesz kase, a drugiego nie. Zrób save i zobacz kogo lepiej
Kar0oOl [ Konsul ]
A jest jakaś różnica w tym że potem będę miał zablokowane misje jak zabije dwayna i inne zablokowane jak zabije playboya ??
adam11$13 [ In Paradise City ]
Miłej lektury.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Jeśli zabijesz Playboy'a to otrzymasz jego willę, jeśli zabijesz Dwayne'a to tylko pieniądze.
Storm [ Hardstyler ]
Dwayne będzie potem Twoim friendsem, tj. będzie do Ciebie dzwonił co jakiś czas, jeżeli go nie zabijesz.
Kar0oOl [ Konsul ]
No dobra zobaczyłem te linki i tam jest że za zabicie Dwayne'a dostanę 25 000$ a za Playboy'a jego chatę i ubrania i nie było nic o dalszych konsekwencjach zabicia któregoś z nich. Trzeba po prostu samemu zdecydować kogo się chce zabić. Ja osobiście chyba zabiję Playboy'a. ;D
edit. spóźniłem się ;p
diman00 [ not yet rated ]
Jeżeli zabijesz Playboya to oprócz jego willi otrzymasz możliwość przyjaźnienia się z Dwaynem - jego specjalna umiejętność to taka że gdy zadzwonisz to przysyła do ciebie dwóch "kumpli"-ochroniarzy którzy walczą u twoim boku. Ja zabiłem Playboya
niezny_95 [ Airborne ]
Zabij Playboya :)
Kar0oOl [ Konsul ]
Już to zrobiłem. To był chyba dużo lepszy wybór. Kasy i tak nie będę miał gdzie wydać a miejsce zapisu i dwóch "ochroniarzy" się czasem przyda ;D