
olek1991 [ Junior ]
Która pozycja będzie ciekawsza ?
Witam forumowiczów. Mam pytanie, która gra będzie lepsza. Zastanawiam się nad Kane & Lynch: Dead Men i Lost Planet: Colonies ? Chciałem sobie czasami w wolnym czasie, odstresować się wieczorem po ciężkim dniu i nie wiem która gra da więcej frajdy. Możecie coś doradzić ?

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Zdecydowanie lepszy jest Kane & Lynch Dead Man.Ten tytuł ma świetny klimat i scenariusz przez co wciąga jak diabli (pomimo nie dopracowania).Lost Planet to tylko zwykła strzelanka z prostą jak budowa cepa fabułą.
mirencjum [ operator kursora ]
Z tych dwóch wybrałbym "Kane & Lynch: Dead Men"
Storm [ Hardstyler ]
Kane & Lynch mimo iż ma nieco zrytą rozgrywkę, ale od Lost Planet jest dużo lepszy.

olek1991 [ Junior ]
Aha, tak sądziłem, że Kane & Lynch będzie lepszy. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Która pozycja będzie ciekawsza ?
adriano15 [ Pretorianin ]
[6] --->o tym samym:D
a co do tematu ja jestem za Kane & Lynch
bogi1 [ Go To Sleep ]
Kane & Lynch zdecydowanie
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Na pewno Kane & Lynch.