GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Która pozycja będzie ciekawsza ?

07.08.2010
11:59
smile
[1]

olek1991 [ Junior ]

Która pozycja będzie ciekawsza ?

Witam forumowiczów. Mam pytanie, która gra będzie lepsza. Zastanawiam się nad Kane & Lynch: Dead Men i Lost Planet: Colonies ? Chciałem sobie czasami w wolnym czasie, odstresować się wieczorem po ciężkim dniu i nie wiem która gra da więcej frajdy. Możecie coś doradzić ?

07.08.2010
12:02
smile
[2]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Zdecydowanie lepszy jest Kane & Lynch Dead Man.Ten tytuł ma świetny klimat i scenariusz przez co wciąga jak diabli (pomimo nie dopracowania).Lost Planet to tylko zwykła strzelanka z prostą jak budowa cepa fabułą.

07.08.2010
12:02
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Z tych dwóch wybrałbym "Kane & Lynch: Dead Men"

07.08.2010
12:05
[4]

Storm [ Hardstyler ]

Kane & Lynch mimo iż ma nieco zrytą rozgrywkę, ale od Lost Planet jest dużo lepszy.

07.08.2010
12:09
smile
[5]

olek1991 [ Junior ]

Aha, tak sądziłem, że Kane & Lynch będzie lepszy. Dziękuje wszystkim za pomoc.

07.08.2010
13:32
smile
[6]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Która pozycja będzie ciekawsza ?

07.08.2010
13:35
[7]

adriano15 [ Pretorianin ]

[6] --->o tym samym:D


a co do tematu ja jestem za Kane & Lynch

07.08.2010
13:35
[8]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Kane & Lynch zdecydowanie

07.08.2010
14:23
[9]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Na pewno Kane & Lynch.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.