
_MaZZeo [ Legend ]
Stary Kaczo wrócił!
Oglądał ktoś konferencję prasową przed chwilą? Stary Jarkacz plujący-agresją-napinacz wrócił :D Tęsknił ktoś?
Ktoś jeszcze dalej myśli, że ta kanalia się zmieniła na lepsze? I że ta jego dobroć podczas kampanii to była obłuda?
Soulcatcher [ end of winter ]
nigdy nie odszedł, zawsze taki był
O_RLY [ Pretorianin ]
[2]Soulcatcher
Był, ale w trakcie kampanii skutecznie się maskował.

eJay [ Quaritch ]
Skończył wojnę polsko-polską, teraz zaczął nową - polsko-polską ;)
Ale nie żal mi ludzi, którzy nabrali się na zmianę image'u Jarkacza.
CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]
A co z Gierkiem, dalej dobry czy już nie?
_MaZZeo [ Legend ]
Ale nie żal mi ludzi, którzy nabrali się na zmianę image'u Jarkacza.
Cholera no, szkoda że teraz ciężko znaleźć te wątki, gdzie właśnie pisiorskie naiwniactwo w to wierzyło :]
A co z Gierkiem, dalej dobry czy już nie?
Nie, teraz wszyscy to zuo. Nazwał rząd "lumpelproletariatem" (OMG) i powiedział też że wybór Komorowskiego na prezydenta to nieporozumienie. Bo gdyby ludzie wiedzieli, że jego pierwszą decyzją będzie usunięcie krzyża, to Jaro by wygrał wybory.
Jak dziennikarka spytała dlaczego jest taki agresywny to powiedział że to nie agresja tylko opis i stwierdzenie faktów ;]
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Najlepsi są pisowcy i sam Kaczyński, którzy dalej twierdzą, że prezes nic w kampanii nie udawał, nie zakładał żadnej maski. On zawsze był samym dobrem, tylko to podłe WSI24 manipuluje faktami i jego wizerunkiem. Nawet nauczyli się już montować materiał lecący na żywo.

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
Bo gdyby ludzie wiedzieli, że jego pierwszą decyzją będzie usunięcie krzyża, to Jaro by wygrał wybory.
Taa..usunięcie. Kaczyński lubi widocznie przeinaczać fakty aby jemu pasowało.

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Dziwicie się? Przecież Komorowski z Tuskiem zabili mu brata.

ksips [ Legend ]
[9] No i jeszcze z Angelą i Wladimirem

Trael [ Mr. Overkill ]
[9] A mi zabili żółwia!
A tak na poważnie to "zabili" mu tego brata po wyborach, że dopiero teraz ciska gromy?

miki [ Too Deep ]
jak jego musiało skręcać podczas kampanii wyborczej! Teraz rzygnął jadem aż miło.
Te wypowiedzi nadają się już do konsultacji z właściwym lekarzem, paranoja się szerzy coraz bardziej...
Jedno się zgadza z kampanii: po tragedii Jaro się zmienił, całkowicie już mu rozum odjęło.

Flyby [ Outsider ]
..taaa ..Kaczyński, na koniec swoich zwyczajowych przekłamań, zdecydował się przestrzec samego siebie:
"..Polityka powinna odbywać się na poziomie ludzi kulturalnych a nie na poziomie lumpenploretariackim"
hopkins [ Zaczarowany ]
Moglby ktos zapodac linkiem do tej konferencji?

mikmac [ Senator ]
co w Polsce pacjent musi zrobic aby go zamknac powiedzmy na miesiac i poddac bardzo DOGLEBNYM badaniom psychiatrycznym, najlepiej polaczonymi z elektrowstrzasami?
usunac krzyz.. kuzwa, PRZESUNAC maly kutasku, PRZESUNAC!

ksips [ Legend ]
Plus tego jest taki, że PiS powoli ulega samodestrukcji - bardziej kłopotliwie było, kiedy Jaro milczał

lordpilot [ Generaďż˝ ]
Zewsząd też słysze opinie, że wczoraj zachował się chamsko, bo nie był na zaprzysiężeniu prezydenta. Otóż to nieprawda :) On nie zachował się chamsko, ponieważ on jest chamem, co za tym idzie zachował się w sposób dla siebie typowy.Niczego innego się po nim nie spodziewałem.
A dzisiejsza konferencja ? Oby tak dalej, to więcej ludzi otworzy oczy, a PiS już na zawsze pozostanie wieczną opozycją. Im więcej paranoicznego Jara w mediach, a mniej (całkiem rozsądnych) ludzi z PiSu jak Poncyliusz czy Kluzik-Rostkowska, tym lepiej. Im więcej takich "porażającyc faktów" głoszonych przez Kaczyńskiego, tym niższe sondaże PiSu.
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Akurat "cham" to ostatnie słowo, jakim bym Kaczyńskiego określił. Ja mu się nie dziwię, że nie był na zaprzysiężeniu Komorowskiego - też bym nie poszedł na zaprzysiężenie typa, który wielokrotnie obrażał mojego brata. I nie ma tu znaczenia, że to urząd, bo za urzędem stoi zawsze konkretna osoba.
Valem [ Makaron Shakaron ]
a PiS już na zawsze pozostanie wieczną opozycją.
Pytanie tylko ktora partia bedzie rzadzic? Nie pluc jadem od razu na mnie, nie jestem za pisem tylko mnie to zastanawia. Przeciez PO teraz po swoich cyrkach tez nie ma szans na wygranie. Czyzby powrot komuchow

piokos [ 147 ]
a tam, cha mu w de
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Stary Jarkacz plujący-agresją-napinacz wrócił
Przecież to jest zaleta. Wolę kogoś agresywnego niż kogoś dającego się za każdym razem ruchać w dupę.

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Pewnie będzie tak, że wygra niewielką przewagą PiS albo PO a oprócz nich do sejmu wejdzie tylko SLD i znowu nastąpią kolejne stracone lata. Najlepsza pozycja to właśnie takiego SLD, które nie ponosząc żadnej odpowiedzialności będzie mogło wymuszać swoje szkodliwe pomysły.
Tu się nie da niczego zrobić bez terapii szokowej - zawieszenie demokracji na jakiś czas i bardzo radykalne reformy, a protestujących górników czy rolników pałować. Bez tego każdy rząd będzie ulegał naciskom a to górników, a to pielęgniarek a to jeszcze innych. Ale oczywiście taka terapia szokowa jest nierealna, więc będziemy się pławić w tym gówienku w otoczeniu Kemp, Brudzińskich, Palikotów i Niesiołowskich.
LooZ^ [ intermarum ]
To troche przerazajace, ze osoba z problemami psychicznymi stoi na czele najwiekszej partii opozycyjnej.

Langert [ Generaďż˝ ]
Ja się czasami zastanawiam czy nie lepiej by było żeby tym samolotem leciały dwie kaczki... było by milej chyba.
piokos [ 147 ]
niż kogoś dającego się za każdym razem ruchać w dupę
ależ to Kaczka daje się, swojemu przerośniętemu ego.
szkoda, że obaj nie siedzieli w samolocie

Flyby [ Outsider ]
..Baron Samedie ..w polityce nie ma miejsca na sentymenty osobiste i rodzinne ..Takie "obrażanie się", jest dowodem słabości ..Jeżeli tego się nie rozumie i robi się familijny show z pogróżkami (i przekłamaniami) uzyskuje się reakcje jakich tutaj wiele ;) ..
..Valem, PO jak na razie nie musi "przegrać" a rządzić może nawet w koalicji ;)
Sainim [ Centurion ]
[22] -> Tu się nie da niczego zrobić bez terapii szokowej - zawieszenie demokracji na jakiś czas i bardzo radykalne reformy, a protestujących górników czy rolników pałować.
Bez jaj, mi też się nie podoba, że dla politykow wygrana wyborów jest celem samym w sobie, a nie środkiem by coś zmienić na lepsze, jest wiele wad demokracji ale chyba w tym fragmencie Cię trochę fantazja poniosła.
Co do Kaczyńskiego, mam wrażenie, że coraz bardziej się pogrąża chociaż pewnie złudne - twardy elektorat pewnie się ucieszy zamiast z niego rezygnować :)
Coś czuję, że jeszcze wiele wody w wiśle upłynie, zanim w tym kraju do polityki dopchają się ludzie nie bojący się zmian trudnych, ale istotnych. I to ludzi na poziomie, a nie krzykliwych, kłótliwych i robiących show w tv za nasze pieniądze.

Flyby [ Outsider ]
..Sainim na "trudne zmiany" musi być swoiste zezwolenie społeczne - trudno je uzyskać skoro na "blokadzie zmian" opiera swoje istnienie opozycja ;)

rzaba89nae [ WTF!? ]
Wątek o tym, jaki jest Kaczyński? No no, że się niektórym chce...
darek_dragon [ 42 ]
Opozycja jest od tego, żeby krytykować władzę. Na tym polega demokracja.
Co za palant :D Rozumiem, że w jego małym świecie nie ma miejsca na współpracę dla dobra Polski. Jak taki człowiek może stać na czele partii politycznej?
miki [ Too Deep ]
niech ci, którzy twierdzą że król Lech był w jakiś szczególny sposób obrażany wyjaśnią różnice między jego obrażaniem a obrażaniem Kwacha, który był odsądzany od czci i wiary, nazywany pornogrubasem, komuchem, kłamcą, itp, itd..

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]
kwach lubil szurnac i na brak szacunku zaslugiwal. Za zachowanie podle, kara, kopy na morde! ;D
kamyk_samuraj [ Legend ]
Lechu "Spieprzaj dziadu" zaś zawsze zachowywał się kulturalnie i traktował ludzi, także wyznających inny system wartości, po bratersku. Krzyżyk "Spieprzaj dziadu" na drogę (najlepiej ten spod Pałacu Prezydenckiego - na Wawelu pewnie z chęcią przyjmą)

Flyby [ Outsider ]
.."obrażanie" miki dotyka wszystkich "aktywnych polityków" i jest reakcją zwolenników i przeciwników "obrażanego" ..Stopień tej "reakcji" i jej jakość jest zależna od "obrażającego" ..To taki "wentyl emocji" ..Oczywiście "obrażanie" należy odróżnić od "krytyki" - chociaż i ta, na skutek naszych ludzkich słabości (hmm), naszpikowana jest często "inwektywami" ;)

<SEBEK> [ Centurion ]
mnie najbardziej śmieszyło jak wszystkie "mądre" głowy (politycy, politolodzy, socjolodzy itp.) w TV mówili po katastrofie w Smoleńsku że to odmieni scenę polityczną w Polsce i takie inne brednie. I co ? jest lepiej ? odpowiedź każdy zna
Sizalus [ Senator ]
Z Kaczorem jest coraz gorzej.
W kwestii technicznej - Lech Wałęsa nie był na zaprzysiężeniu Aleksandra Kwaśniewskiego.
Tychowicz [ D'oh ]
I co ? jest lepiej ?
Trochę lepiej, przynajmniej brat tego wariata nie jest już prezydentem..

ksips [ Legend ]
Mentalność członków PiSu i ich wyborców, świetnie oddaje maksyma wygłoszona przez ich wodza: "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" - sama prawda!
Valem [ Makaron Shakaron ]
Flyby
tylko z kim w tej koalicji? ;) z PSL, LPR, SDPL?
Flyby [ Outsider ]
..darek _dragon ..celna uwaga ;) ..niestety bardzo źle wróży naszej polityce i temu co nas w niej czeka
..Valem ;) ..nie mogę mówić za polityków ..nie jestem politykiem

mos_def [ Senator ]
No tak.. a cos nowego?

Valem [ Makaron Shakaron ]
No i to mnie wlasnie martwi FLyby ;) Jeszcze nam zgotuja koalicje z SLD

Flyby [ Outsider ]
..nie wiem Valem czy pozwalają im na to ich założenia programowo-partyjne ;)
ppaatt1 [ Trekker ]
Kulturą popisali się użytkownicy, którzy chcieliby, aby Jarosław był w tym samym samolocie co Lech. Sorry, ale życzenie komuś śmierci jest podłe.
Wracając do tematu. Oj, pokrzyczy, pokrzyczy, a i tak nic się więcej nie stanie. Lepiej dla niego jakby teraz się schował na rok do następnych wyborów.
"..Polityka powinna odbywać się na poziomie ludzi kulturalnych a nie na poziomie lumpenploretariackim"
A tutaj ma rację, szkoda tylko, że sam pewnych zasad kultury nie stosuje. :)