MiszczX [ Konsul ]
Jak włączyć kompa?
Otóż wczoraj wyłączyłem kompa przyciskiem wstrzymaj (windows vista). Potem mama wyłączyłę go z listwy. Dzisiaj go włączam i się wznawiał chyba, ale ja zapomniałem i znowu go z listwy wyłączyłem. Teraz się włącza i wyświetlają się dwie opcje : kontynuuj wznawianie albo przejdź do menu rozruchu bez wznawiania... wszystko byłoby dobrze gdyby mi klawiatura działała, a ona nie działa, myszka też nie, ale są dobre. Po prostu Gdy komputer sie włączał to dopiero działąją. /to samo miałem gdy prądu brakło i podczas włączania były te opcje, że można było uruchomić komputer normalnie itp. Tam też nie mogłem nic zrobić, ale poczekało się20 sekund i było dobrze(po 20 sek automatycznie się włąćzał). Co zrobić? Trzeba coś w BIOS ie zmienić? Klawiature mam w zestawie z myszką tzn ładowarka od myszki idzie przez USB i ona odbiera sygnał z myszki i klawiatury. Naciskanie Connect nic nie daje....
grish_em_all [ Legend ]
Musisz znaleźć lub na chwilę pożyczyć klawiaturę na PS/2, urządzenia łączone pod USB nie działają w BIOSie, stąd kłopot.
MiszczX [ Konsul ]
Już działą:) Tzn Biosa mogłem włączyć tylko potem aż do włączenia to nie mogłem. Znalazłem w google, musiałem ustawić USB keyboard support w biosie i tyle:)