GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dysk zewnętrzny

07.08.2010
10:39
[1]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Dysk zewnętrzny

Chciałbym kupić dysk zewnętrzny do 150zł. Najlepiej żeby było jak najwięcej miejsca, ale żeby to nie był chiński szajs. Co polecacie?

07.08.2010
11:06
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

żeby to nie był chiński szajs.

To jest nie aktualne określenie. Gospodarka Chińskiej Republiki Ludowej to druga gospodarka świata. Ciężko znaleźć produkt, szczególnie markowy, który by nie był w jakiś sposób powiązany z Chinami.

07.08.2010
11:10
[3]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

@mirencjum
Chodzi mi o takie firmowe, jak np. samsung. W określeniu chiński szajs, chodzi mi o jakieś podróbki, które łatwo się psują lub są do dupy.

07.08.2010
11:13
[4]

Dell` s [ d-_-b ]

Za taką cenę raczej się nie kupuje dysków zewnętrznych. Lepiej dołóż trochę więcej. Chyba że chcesz "chiński szajs".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.