lysyolec_pl [ Pretorianin ]
tapety z gier (DOWNLOAD)
link to tapet:
jak by ktoś chciał tapety z konkretnej gry to pisać :)
Usiek [ Pretorianin ]
Ja poprosiłbym ładną tapetke Ghosta z Modern Warfare 2 , a jak nie posiadasz to ogólnie z Modern Warfare 2 :)
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
mam tylko takie:

DeatthShadow [ Pretorianin ]
Jakbys mial czas prosilbym z World in Conflict:Soviet Assault i Cod4 oraz Cod 5
Miłko3 [ Centurion ]
proszę smackdown vs raw 2010

hbk18 [ Generaďż˝ ]
ja też smackdown vs raw 2011
BlackBolt [ Senator ]
bogi1 [ Go To Sleep ]
Miłko i hbk ---> Tu macie fajne tapety wrestlingowe