zdichuu [ Generaďż˝ ]
jakim programem robią ludzie komiksy na komixxy.pl???
tak jak w temacie. mam pomysł na komiks ale nie wiem jakim programem ludzie je robią
rog1234 [ Gold Cobra ]
Nie bawiłem się w to, ale chyba po prostu na stronie jako-takiej jest jakiś skrypt do ich tworzenia, coś jak na Demotywatorach, ale nie mam pewności.
jarooli [ Generaďż˝ ]
Byle jakim programem graficznym robisz cały kommixx np. paintem, wrzucasz na komixxy, a tam możesz sobie dodać dymki.

zdichuu [ Generaďż˝ ]
ok