GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakim programem robią ludzie komiksy na komixxy.pl???

07.08.2010
09:37
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

jakim programem robią ludzie komiksy na komixxy.pl???

tak jak w temacie. mam pomysł na komiks ale nie wiem jakim programem ludzie je robią

07.08.2010
09:42
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Nie bawiłem się w to, ale chyba po prostu na stronie jako-takiej jest jakiś skrypt do ich tworzenia, coś jak na Demotywatorach, ale nie mam pewności.

07.08.2010
09:53
[3]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Byle jakim programem graficznym robisz cały kommixx np. paintem, wrzucasz na komixxy, a tam możesz sobie dodać dymki.

07.08.2010
10:17
smile
[4]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

ok

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.