
Obligator [ Pretorianin ]
Giantz Citizen Kabuto / Obywatel Kabuto
Witam!
Gra jest fenomenalna i ponad czasowa :D ostatnio chciałem z kolegami w nią zagrać przez multi, ale nie mogliśmy się ze sobą nawzajem połączyć :( próbowaliśmy przez hamachi ale też nic z tego nie wyszło (gra też jest odblokowana w zaporze). Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak się połączyć z innymi lub inni do mnie? Bardzo proszę :)
Obligator [ Pretorianin ]
@up
Obligator [ Pretorianin ]
@up