GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Giantz Citizen Kabuto / Obywatel Kabuto

07.08.2010
00:06
smile
[1]

Obligator [ Pretorianin ]

Giantz Citizen Kabuto / Obywatel Kabuto

Witam!
Gra jest fenomenalna i ponad czasowa :D ostatnio chciałem z kolegami w nią zagrać przez multi, ale nie mogliśmy się ze sobą nawzajem połączyć :( próbowaliśmy przez hamachi ale też nic z tego nie wyszło (gra też jest odblokowana w zaporze). Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak się połączyć z innymi lub inni do mnie? Bardzo proszę :)

07.08.2010
11:27
[2]

Obligator [ Pretorianin ]

@up

07.08.2010
11:27
[3]

Obligator [ Pretorianin ]

@up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.