GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

eminem buty

06.08.2010
23:48
[1]

baso [ Konsul ]

eminem buty

witam. Jaki to model butów które nosił eminem w teledysku no afraid




06.08.2010
23:49
[2]

mxsjeee [ Chor��y ]

slaby

06.08.2010
23:49
[3]

peterkarel [ DX ARMY ]

slaby
pozamiatane

06.08.2010
23:51
[4]

baso [ Konsul ]

mxsjeee weź mnie nie wkurwiaj!!! jak nie wiesz to na co się odzywasz??

06.08.2010
23:51
[5]

Retox128 [ Konsul ]

IMO jakieś air maxy.

06.08.2010
23:53
[6]

ON Line [ 7 ]





air max'y tylko ze jakas limitowana edycja


(tak jak ta wyzej)



edit: nie ma bo to pewnie buty na zamowienie xD

06.08.2010
23:55
[7]

baso [ Konsul ]

dzięki. Tylko eminem miał czarne i to na dole białe w każdym bądź razie nie ma ich na allegro ;/


Edit: ciekawe ile warte gdzie to można zadzwonić?? powiem im prosze takie jak miał eminem xd (żart)

07.08.2010
00:00
[8]

ON Line [ 7 ]

owszem mozesz takie butki sam sbie zrobic 100euro kosztuje
zaraz dam linka



edit:





wchodzisz w men's/air max i sam tworzysz tyle ze to z anglii, ale warto ;)


edit: ops jednak airmaxy sa tam droooogie :D

07.08.2010
00:08
[9]

baso [ Konsul ]

nie znalazłem tam takich jak ma eminem model

07.08.2010
00:16
[10]

ON Line [ 7 ]

bo tutaj samemu wybierasz kolory ; o

07.08.2010
00:23
[11]

Romo69 [ nvidiagm ]

Najlepiej kupić od Housa :)

07.08.2010
10:12
[12]

baso [ Konsul ]

wiem że samemu ale nie znalazłem tego modelu tam

07.08.2010
10:16
smile
[13]

kubomił [ Legend ]

Nike Air Max 360 Tailwind.

07.08.2010
14:31
[14]

kubomił [ Legend ]

Zgadza się?

04.09.2010
16:11
[15]

Egzek [ Tits Lover ]

masz -

to air maxy z edycji 2010

04.09.2010
16:24
smile
[16]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Takie jakie nosił 2pac po śmierci.

04.09.2010
16:51
smile
[17]

peterkarel [ DX ARMY ]

jak można takie coś nosić :(

04.09.2010
16:54
smile
[18]

kubinho12 [ Gooner ]

17 - w czym widzisz problem?

04.09.2010
16:54
[19]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

[17] nie jesteś fajny.

04.09.2010
16:56
[20]

peterkarel [ DX ARMY ]

jak to nie jestem jak jestem :o

no jak dla mnie buty z [15] to żenua

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.