GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chłopcy z Ferajny. Za pół godziny w (po) TVN ;-).

06.08.2010
23:34
[1]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Chłopcy z Ferajny. Za pół godziny w (po) TVN ;-).

Dinozaury, które tego jeszcze nie oglądały mają szanse nadrobić zaległości.
Sam widziałem chyba dwa razy, ale ten ostatni już dosyć dawno temu dlatego z chęcią obejrzę.




[edit]
Ano, Pesci rządzi. Jak zwykle w filmach tego typu. Tyle, że "finał" jego roli o wiele bardziej podobał mi się w Kasynie z dwutorową narracją :-).

06.08.2010
23:37
[2]

napster92 [ Why so serious?! ]

Na pewno obejrzę po raz kolejny, przede wszystkim ze względu na świetną grę aktorską głównych bohaterów.

06.08.2010
23:56
[3]

Mała Chinka Cziku-CzikuLinka [ Chor��y ]

klasyk

06.08.2010
23:58
[4]

Azerko [ Alone in the wild ]

nigdy nie ogladalem, z pewnoscia teraz obejrze

07.08.2010
00:08
[5]

General E'qunix [ Arena Master ]

Film rewelacyjny.

07.08.2010
11:03
smile
[6]

Sizalus [ Senator ]

Wolę Kasyno ale ten też jest w porządku.

07.08.2010
11:04
[7]

kubomił [ Legend ]

Naście razy oglądałem, nie obejrzę :) Ale dzięki za przypominajkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.