Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Chłopcy z Ferajny. Za pół godziny w (po) TVN ;-).
Dinozaury, które tego jeszcze nie oglądały mają szanse nadrobić zaległości.
Sam widziałem chyba dwa razy, ale ten ostatni już dosyć dawno temu dlatego z chęcią obejrzę.
[edit]
Ano, Pesci rządzi. Jak zwykle w filmach tego typu. Tyle, że "finał" jego roli o wiele bardziej podobał mi się w Kasynie z dwutorową narracją :-).
napster92 [ Why so serious?! ]
Na pewno obejrzę po raz kolejny, przede wszystkim ze względu na świetną grę aktorską głównych bohaterów.
Mała Chinka Cziku-CzikuLinka [ Chor��y ]
klasyk
Azerko [ Alone in the wild ]
nigdy nie ogladalem, z pewnoscia teraz obejrze
General E'qunix [ Arena Master ]
Film rewelacyjny.

Sizalus [ Senator ]
Wolę Kasyno ale ten też jest w porządku.
kubomił [ Legend ]
Naście razy oglądałem, nie obejrzę :) Ale dzięki za przypominajkę.