GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia 2 Pójdzie mi ?

06.08.2010
22:52
smile
[1]

wiewiour [ Centurion ]

Mafia 2 Pójdzie mi ?

Siema . Moze juz jest ten watek gdzie ktos sie juz o to pytal ale nie moglem go znalesc. A wiec pytam czy pojdzie mi mafia 2 bo bardzo bym tego chcial :P Czekam juz bardzo dlugo na ta gre . A pierwsza czesc przeszedlem 5 lub 6 razy choć nie byla tak latwa :d Bardzo mi sie podobala . Pozdro dla wszystkich czekajacych na Mafie 2 .

Mafia 2 wymagania minimalne

Windows XP SP2 / Vista / Windows 7
Procesor Pentium D 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Pamięć 1,5 GB RAM
Karta graficzna nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro (DirectX 9.0c)
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Mafia 2 wymagania zalecane

Windows XP SP2 /Vista / Windows 7
Procesor Quad core 2,4 GHz
Pamięć 2 GB RAM
Karta graficzna nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 (DirectX 9.0c)
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

A to moj sprzecik :
-Intel Pentium Dula core e5200 2,5 (2 rdzenie)
-Ram 4 gb
-Grafika Geforce 9500 GT 512 mb
-System operacyjny Windows Vista

Z Góry dzięki za odpowiedzi :D

06.08.2010
22:55
[2]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Ruszy

06.08.2010
22:55
[3]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

ta

06.08.2010
22:56
[4]

Valter [ El Romantico ]

Spoko pójdzie :)

06.08.2010
22:57
[5]

wiewiour [ Centurion ]

Ale ze ruszy to tak ale czy da rade zagrac na minimalnych to nie wiem :P???? moze ktos bedzie wiedzial : P

06.08.2010
22:58
smile
[6]

wiewiour [ Centurion ]

Ooo dzikie :D . To sobie pogram :P . Juz nie moge sie doczekać :D Dzięki WIELKIE :D

06.08.2010
23:54
[7]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czy tak pójdzie dobrze, procek słaby, grafika cieniutka. Będzie demo niedługo to się przekonasz.

07.08.2010
00:54
[8]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

SysOp ---> Eee jak dla mnie gość nie szpanuje tylko nie zna się na komputerach :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.