
wiewiour [ Centurion ]
Mafia 2 Pójdzie mi ?
Siema . Moze juz jest ten watek gdzie ktos sie juz o to pytal ale nie moglem go znalesc. A wiec pytam czy pojdzie mi mafia 2 bo bardzo bym tego chcial :P Czekam juz bardzo dlugo na ta gre . A pierwsza czesc przeszedlem 5 lub 6 razy choć nie byla tak latwa :d Bardzo mi sie podobala . Pozdro dla wszystkich czekajacych na Mafie 2 .
Mafia 2 wymagania minimalne
Windows XP SP2 / Vista / Windows 7
Procesor Pentium D 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
Pamięć 1,5 GB RAM
Karta graficzna nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro (DirectX 9.0c)
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Mafia 2 wymagania zalecane
Windows XP SP2 /Vista / Windows 7
Procesor Quad core 2,4 GHz
Pamięć 2 GB RAM
Karta graficzna nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 (DirectX 9.0c)
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
A to moj sprzecik :
-Intel Pentium Dula core e5200 2,5 (2 rdzenie)
-Ram 4 gb
-Grafika Geforce 9500 GT 512 mb
-System operacyjny Windows Vista
Z Góry dzięki za odpowiedzi :D
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Ruszy
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
ta
Valter [ El Romantico ]
Spoko pójdzie :)
wiewiour [ Centurion ]
Ale ze ruszy to tak ale czy da rade zagrac na minimalnych to nie wiem :P???? moze ktos bedzie wiedzial : P

wiewiour [ Centurion ]
Ooo dzikie :D . To sobie pogram :P . Juz nie moge sie doczekać :D Dzięki WIELKIE :D
SysOp [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy tak pójdzie dobrze, procek słaby, grafika cieniutka. Będzie demo niedługo to się przekonasz.
SwiXen [ Generaďż˝ ]
SysOp ---> Eee jak dla mnie gość nie szpanuje tylko nie zna się na komputerach :)