GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przyjmę zaproszenie na Xbox fun day

06.08.2010
22:34
[1]

adam34689 [ Junior ]

Przyjmę zaproszenie na Xbox fun day

Jeśli ktoś może to proszę o oddanie mi zaproszenia na Xbox fun day. Muszę zdobyć dla brata.
Wszystkie dane w profilu uzupełnione.

06.08.2010
22:35
[2]

pawloki [ Senator ]

Raczej za darmo nikt ci takiego nie da.

07.08.2010
08:47
[3]

adam34689 [ Junior ]

Zaproszenia są rozdawane w konkursach, więc nie powinno się wystawiać je na sprzedaż.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.