M_A_M [ Legionista ]
Disciples 3 proszę o pomoc
Mam prośbę czy może ktoś podać mi trainer do Disciples 3 v1.06.2 w Google szukałem, ale niezbyt dokładnie...
PS: To nie dla mnie tylko dla mojego młodszego brata więc prosze nie pisać coś w stylu: "żal nie możesz przejść takiej łatwej gry..." ja przeszedłem na bardzo trudnym
z góry thx
jarooli [ Generaďż˝ ]
Jest w ogóle trainer w tej wersji? Google podaje tylko w wersji v1.06.1.

M_A_M [ Legionista ]
Nie mam pojęcia. Ale dzięki za zainteresowanie. Mam nadzieje że jest bo troche mi na tym zależy na tym całym trainerze. Jeżeli możesz to poszukaj pls.
[EDIT] A jeżeli jest v 1.06 to nie pójdzie tak??
jarooli [ Generaďż˝ ]
Ja znalazłem tylko w wersji v1.06.1.
M_A_M [ Legionista ]
właśnie sprawdzam

M_A_M [ Legionista ]
jedynie co to na trajnerze zaświeca sięto co wcisnąłem na czerwono ale kasy nie dodaje nic. Tylko jak wejde do zamku to sięgra zacina i nic nie zrobić tylko zamknąć
[EDIT] Znalazłem do wersji 1.06.2! ale to trzeba mieć jakieś UNLIMITED Account które kosztuje 1tydzień 6 dolarów
M_A_M [ Legionista ]
Jeżeli ktoś może to proszę o znalezienie trainera za darmo lub płacąc SMS'em ponieważ nie posiadam jeszcze karty kredytowej xD
snail18 [ Pretorianin ]
te na 100% działa w twojej wersji
https://www.gry-online.pl/S027_gra.asp?ID=7301
M_A_M [ Legionista ]
A ty próbowałeś i Ci działa?