GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Disciples 3 proszę o pomoc

06.08.2010
22:14
[1]

M_A_M [ Legionista ]

Disciples 3 proszę o pomoc

Mam prośbę czy może ktoś podać mi trainer do Disciples 3 v1.06.2 w Google szukałem, ale niezbyt dokładnie...

PS: To nie dla mnie tylko dla mojego młodszego brata więc prosze nie pisać coś w stylu: "żal nie możesz przejść takiej łatwej gry..." ja przeszedłem na bardzo trudnym

z góry thx

06.08.2010
22:20
[2]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Jest w ogóle trainer w tej wersji? Google podaje tylko w wersji v1.06.1.

06.08.2010
22:22
smile
[3]

M_A_M [ Legionista ]

Nie mam pojęcia. Ale dzięki za zainteresowanie. Mam nadzieje że jest bo troche mi na tym zależy na tym całym trainerze. Jeżeli możesz to poszukaj pls.

[EDIT] A jeżeli jest v 1.06 to nie pójdzie tak??

06.08.2010
22:28
[4]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Ja znalazłem tylko w wersji v1.06.1.

06.08.2010
22:36
[5]

M_A_M [ Legionista ]

właśnie sprawdzam

06.08.2010
22:44
smile
[6]

M_A_M [ Legionista ]

jedynie co to na trajnerze zaświeca sięto co wcisnąłem na czerwono ale kasy nie dodaje nic. Tylko jak wejde do zamku to sięgra zacina i nic nie zrobić tylko zamknąć

[EDIT] Znalazłem do wersji 1.06.2! ale to trzeba mieć jakieś UNLIMITED Account które kosztuje 1tydzień 6 dolarów

06.08.2010
23:43
[7]

M_A_M [ Legionista ]

Jeżeli ktoś może to proszę o znalezienie trainera za darmo lub płacąc SMS'em ponieważ nie posiadam jeszcze karty kredytowej xD

07.08.2010
01:26
[8]

snail18 [ Pretorianin ]

te na 100% działa w twojej wersji

https://www.gry-online.pl/S027_gra.asp?ID=7301

07.08.2010
07:27
[9]

M_A_M [ Legionista ]

A ty próbowałeś i Ci działa?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.