GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

oddam zaproszenie na xbox fun day 2010 :/

06.08.2010
21:31
smile
[1]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

oddam zaproszenie na xbox fun day 2010 :/

z bólem serce nie mogę tam być w tym roku ;// po prostu nie ma transportu ;/
kto chętny??
proszę o szybko odpowiedz. muszę napisać do gry-online ,żeby przekazali zaproszenie

06.08.2010
21:35
smile
[2]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

o ho... zaraz Zhar zacznie mejle pisać

06.08.2010
21:42
[3]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Ja wezmę. GG w profilu.

06.08.2010
21:44
smile
[4]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

robi się :P

07.08.2010
12:34
[5]

Uszy19922 [ Junior ]

Witam, czy posiadasz kolego jeszcze zaproszenie, bardzo mi zalezy. Moge za nie nawet zaplacic.
Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.