
kozi3000 [ Generaďż˝ ]
oddam zaproszenie na xbox fun day 2010 :/
z bólem serce nie mogę tam być w tym roku ;// po prostu nie ma transportu ;/
kto chętny??
proszę o szybko odpowiedz. muszę napisać do gry-online ,żeby przekazali zaproszenie

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]
o ho... zaraz Zhar zacznie mejle pisać
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Ja wezmę. GG w profilu.

kozi3000 [ Generaďż˝ ]
robi się :P
Uszy19922 [ Junior ]
Witam, czy posiadasz kolego jeszcze zaproszenie, bardzo mi zalezy. Moge za nie nawet zaplacic.
Pozdrawiam