GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kosmetyki dla facetow - jakich uzywacie?

06.08.2010
21:20
[1]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Kosmetyki dla facetow - jakich uzywacie?

Pamietam jeszcze czasy gdy dla wiekszosci facetow jedynym kosmetykiem bylo mydlo (a i tego wielu nie uzywalo), niedawno bedac w markecie zauwazylem... zel do higieny intymnej dla panow. zrobilem taka minke :o i zaczalem sie zastanawiac kiedy wreszcie ktoras firma zacznie promowac np szminki dla mezczyzn, czy tez moze jakies cienie? No bo w koncu jak bedzie szminka for men, to juz nie wstyd sie nie malowac, prawda? ;)

Firmy kosmetyczne wiele by daly aby faceci zuzywali tyle kosmetykow co panie, marketingowa inwazja sie rozpoczela juz dawno. Mysle ze nawet ci co uwazaja ze nie sa podatni na reklamy, tez im ulegaja nieswiadomie...

Jak myslicie, czy trend "feminizacji" kosmetycznych upodoban mezczyzn sie utrzyma a wrecz bedzie poglebial az do szminek dla facetow, czy tez nastapi odbicie i zacznie powracac moda na "prawdziwego, naturalnego faceta"?

A jesli nie myslicie, a mimo to chcielibyscie sie dopisac, to zerknijcie w swoja lazienke i napiszcie co uzywacie, co polecacie, a co nie :)

Ja aktualnie uzywam:
- dezodorant adidas w kulce - zapach na szczescie szybko znika, wiec nie koliduje z perfumami
- perfumy - Fahrenheit, One Million i co tam mi ktos podaruje a akurat zapach sie spodoba
- żel do golenia Gillette - probowalem innych ale ta marka chyba najlepsza
- po goleniu - balsam nivea, nienawidze wod po goleniu, pachna za mocno ze wytrzymac sie nie da, ten balsam bardzo dobrze lagodzi, zapach moglby byc delikatniejszy ale gole sie wieczorem to zdazy sie do rana wypachniec...
generalnie gole sie raz na tydzien, mam to szczescie ze wlosy rosna mi wolna i dopiero po ok tygodniu zaczynaja mi przeszkadzac

na koniec zachowalem najnowsze nabytki, najbardziej gejowskie ;)
- zel do mycia twarzy L'Oreal (przyznam sie szczerze ze calkiem niezle dziala, skora jest zdecydowanie gladsza)
- zel pod oczy Boss (cos tam teoretycznie chyba dziala, ale moze to byc tylko moje wmawianie :) )

Sam sie zdziwilem ile tego wyszlo...

06.08.2010
22:20
smile
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Jak facet może używać kosmetyków... :/ Ewentualnie jakiś błyszczyk i leciutko kredką oczy podkreślić i rzęsy podmalować, ale żeby się tapetować... Bleee...

A tak serio z żelów to tylko do włosów i Durexa, jak jeszcze miałem z kim się bawić... Mydła i szamponów nie liczę, bo to już paranoja, mam tylko perfum i antyperspirant- Old Spice`a czerwonego, każdy facet powinien go mieć.

06.08.2010
22:23
[3]

dzony600 [ Generaďż˝ ]

Bris mini spraj i mydło szare

06.08.2010
22:24
[4]

Snakepit [ aka Hohner ]

- mydło + pianka do golenia
- krem nivea na spękane po nocy usta
- dezodorant boss
- na specjalne wyjścia perfumy boss

żel do higieny intymnej dla panow. zrobilem taka minke :o i zaczalem sie zastanawiac kiedy wreszcie ktoras firma zacznie promowac np szminki dla mezczyzn, czy tez moze jakies cienie?

wyobraź sobie że kutafon to jedno z delikatniejszych miejsc na ciele faceta, specjalne żele pomagają go nie wysuszyć na amen, nie podrażnić itd. na szczęście nie mam póki co z tym problemu więc mydełko fa i jazda...

06.08.2010
22:29
smile
[5]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Perfumy , mydło i antypersirant Nivea obecnie używam

06.08.2010
22:31
[6]

Majonez Pan [ Legionista ]

Lakier do włosów, mydło bambino i pasta colgeate

06.08.2010
22:32
[7]

Snakepit [ aka Hohner ]

I co w tym takiego śmiesznego?

06.08.2010
22:43
smile
[8]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Pysior ma byc jak komandos: bloto, krew, gnoj, wszedzie wejdzie! Musi byc twardy, zdecydowany i odporny na urazy.

A nie najdelikatniejsza czesc ciala, kremiki, zele i co jeszcze? Glaskanie po glowce na dobranoc?!

06.08.2010
22:45
smile
[9]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[8] Chyba po napletku

06.08.2010
22:48
smile
[10]

napster92 [ Why so serious?! ]

06.08.2010
22:56
[11]

Ragnus [ thrash ]


po po po po po po-power!

06.08.2010
22:59
[12]

Garbizaur [ Legend ]

Ze swojej strony polecam peeling do twarzy - naprawdę świetna sprawa, czujesz jak oczyszczona jest skóra. Poza tym popieram używanie żelu do mycia twarzy (który wcale nie jest gejowski!). :)

06.08.2010
23:00
smile
[13]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

- zel pod prysznic (najczesciej Axe) :P
- szampon (najchetniej Clairol) :>
- zel do golenia Gillette
- balsam po goleniu Nivea
- dezodorant w sztyfcie (Adidas) - ma byc przezroczysty, zadnych gowien zostawiajacych slady na koszulce
- woda toaletowa (mam kilka ulubionych zapachow)
- od czasu do czasu delikatny dezodorant w sprayu na koszulke (Axe)
- dezodorant/krem (antyperspirant) do stop rano, o ile w danym dniu musze akurat calutki przesiedziec w ciezszych buciorach

Jak myslicie, czy trend "feminizacji" kosmetycznych upodoban mezczyzn sie utrzyma a wrecz bedzie poglebial az do szminek dla facetow, czy tez nastapi odbicie i zacznie powracac moda na "prawdziwego, naturalnego faceta"?

Szminek nie przewiduje, ale generalnie trend metro bedzie sie poglebial, w koncu chodzi o gruba kase.

06.08.2010
23:18
[14]

Lilus [ Redberry Belle ]

Od dawna jest na ryku pomadka ochronna Nivea oznaczona jako "dla mężczyzn", oczywiście w czarnym opakowaniu. Aby usta były miękkie i gładkie. Nie zdziwiłabym się, gdyby powszechne ogłoszenie, że pomadki koloryzujące są dla kobiet, spotkało się z zarzutami o dyskryminację :)

Szminek nie przewiduje, ale generalnie trend metro bedzie sie poglebial, w koncu chodzi o gruba kase.
Prawda.

06.08.2010
23:18
[15]

Barthez x [ vel barth89 ]

Ja jestem prawdziwym facetem - nie myję się. Nigdy!

06.08.2010
23:20
[16]

Ragnus [ thrash ]

[15] ------>
???


Kosmetyki dla facetow - jakich uzywacie? - Ragnus
06.08.2010
23:25
[17]

Barthez x [ vel barth89 ]

Nie, to nie bartezik xD

To teraz na forum już się serio zrobiła taka moda, że jak ktoś coś powie to od razu podejrzenie, że to ktoś, kto ma 1500 kont? :D

A żeby nie robić offtopu to napiszę serio, że używam:
- pasta do zębów + szczoteczka
- żel pod prysznic wymiennie z mydłem
- szampon
- pianka do golenia Nivea (niebieska)
- czasem balsam po goleniu
- czasem balsam do ust, jak jest zimno i usta zasychają
- dezodorant + woda toaletowa, ale nie używam wciąż tych samych.

06.08.2010
23:28
[18]

Max_101 [ Mów mi Max ]

- Antyperspirant
- Woda toaletowa (potocznie perfumy)
- Krem po goleniu
- Tonik do mycia twarzy


O takich oczywistościach jak szampon i pasta do zębów nie wspominam.

EDIT:

Jak zimą mi usta pękają, to pomadka ochronna z Nive'a, bądź krem. Nic w tym niemęskiego nie ma...

06.08.2010
23:32
[19]

Deton [ klein Zwerg ]

- żel pod prysznic i jednocześnie szampon - niebieski, taki z mentolem
- antyperspirant w kulce - zazwyczaj adidas
- jakis dezodorant w sprayu
- perfumy
- zel do golenia Gillette
- spirytus salicynowy do czyszczenia twarzy jak mam syfy (tani i skuteczny) :D
- zima ew. lipstick ochronny, bezbarwny

07.08.2010
01:43
[20]

Kharman [ ]

Mydło
pianka do golenia (chyba nivea)
antyperspirant (chyba nivea)
perfumy boss soul

Kiedyś uległem żonie i kupiłem jakiś żel do twarzy, się był przeterminował...

07.08.2010
01:54
smile
[21]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Szare mydło jest z pewnością niedoceniane jeśli chodzi o zwykłe mycie.

Pomijam fakt, że doskonale się nim pierze.

07.08.2010
01:58
[22]

twostupiddogs [ Senator ]

Krem do golenia
Krem po goleniu
antyperspirant
mydło
szampon
perfumy

Przy moim zaroście zastanawiam się nad inwestycją w brzytwę. Sporo kosztuje, ale potem się zwraca z nawiązką pod warunkiem, że wcześniej nie dokona się żywota :)

Makijaż u mężczyzn jest kwestią czasu. Wystarczy zobaczyć co koncerny zrobiły z małymi dziewczynkami.

07.08.2010
01:59
[23]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

zel do i po goleniu gillette
antyperspirant nivea
perfumy ostatnio masaki matsushima

mydla pod prysznic, szampony czy odzywki to w sumie co mi wpadnie w lape w sklepie, nie mam specjalnych preferencji :F

07.08.2010
02:15
[24]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Błyszczyk Loreal Glam Shine (dobry jest Ruby Carat, ale bardziej preferuję Amethyst Strass)
Tusz do rzęs, Mayballiene Colossal Vol. Express (nie jest drogi i nie zostawia grudek, jak inne)
Z perfum to koniecznie Lacoste Essential Sport
Co do gumy - Shwarzkopf Osis, 100 ml, starczy na miesiąc
A jeżeli chodzi o dezodoranty to tylko i wyłącznie Adidas Game Spiryt

... i jakoś się wygląda ;)

07.08.2010
11:58
[25]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Mydło szare - do ogólnego mycia i golenia (z dodatkiem oleju).
Jak mam dłuższe włosy to jakiś szampon.
Antyperspirant Nivea od czasu do czasu... i to tyle.

07.08.2010
12:04
[26]

hopkins [ Zaczarowany ]

Mydlo, szampon, odzywka do wlosow, pianka do golenia, plyn po goleniu, woda toaletowa.

edit: I jakis antyperspirant.

07.08.2010
12:09
[27]

_MyszooR_ [ Senator ]




A tak na powaznie to zel do golenia tylko i wyalcznie gilette , zel pod prysznic, antyperspirant w kulce, jakas woda zapachowa, ah i jeszcze szampon head n shoulders

07.08.2010
12:10
[28]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Żel pod prysznic Adidas, Szampon Polytar (problem genetyczny z włosami :/), jakaś pianka do golenia (aktualnie L'Oreal), maszynka do golenia Wilkinson (jednorazówki najlepsze ;p), dezodorant Adidas (aktualnie ten nowy Afrika coś tam - całkiem fajny zapach) i oczywiście woda toaletowa Lacoste (kupiona na wakacjach, a dokładnie w San Marino za 35 Euro za 125 ml). I to chyba tyle. :)

07.08.2010
12:15
[29]

kubomił [ Legend ]

Żel do mycia twarzy
Krem nawilżający na dzień i na noc bo sucha morda strasznie.
Old Spice żeby nie capić.
W razie wyprysków - kremy na trądzik są.
Oczywiście woda i mydło.
Szampon jakiś zawsze ogarnę.
Wypachnić się to się wypachnię Hugo szarym, swoją drogą już 2 lata mam i jeszcze starcza :D
Na łeb nic nie kładę, bo włosy same fajnie się układają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.