mrgiveman [ Forza Milan ! ]
To będzie epicki wątek :|
Boże wiem że mnie wyśmiejecie ... Ale mam problem . Zatkany klozet :] TO NIE JEST ŻART . Nie mogę odetkac muszli klozetowej .. Odchody są tam trochę dalej i blokują wodę , wiecie może jak można zaradzic . TO NIE JEST ŻART
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
ręka...
ON Line [ 7 ]
Twoj avatar jest moja odpowiedzia.

battle man [ Crystal Skull ]
wstrzymywać ?
edit:
na serio może hydraulik ? tylko uważaj żeby on też się nie zrzygał bo jak się zrzyga to ty też się zrzygasz i na jedno wyjdzie
polak111 [ Legend ]
Też miałem ostatnio taki problem, więc włożyłem rękę i popchałem ręką to co go zatykało, i problem się rozwiązał. Oczywiście łapa w gumowej rękawicy i dosyć długim worku za łokieć.
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[5] NIE !!! Może jest inne rozwiąznie ja sie porzygam .
kuwis [ Pretorianin ]
wezwij kominiarza

<SEBEK> [ Centurion ]
hehe naprawdę epicki wątek :D jeszcze nie odpychałem sracza ale jak masz wąż ogrodowy czy coś przez co płynie woda to wpakuj go w kibel a drugą stronę do kranu czy gdzieś gdzie jest woda pod ciśneiniem no i jazda :D:D
ps. no nie wierzę że radzę jak odpychać kibel haha xD
pchać ręke do kibla heh dobra rada :P
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Tylko ja mogę miec takie szczęście :
O_RLY [ Pretorianin ]
To trochę dziwne zadawać pytanie o odetkanie kibla na forum o grach.

<SEBEK> [ Centurion ]
trzeba było robić takie kloce ? hhehe:D
O_RLY - racja
szymon_majewski [ Legend ]
Zegnij jakis kawalek drutu i troche pogmeraj. A i mozesz sprobowac wsypac kreta, to pomaga rozupscic :D
mefsybil [ Legend ]
O_RLY --> Przecież na tym forum więcej gada się o muzyce, filmach, pierdołach i odetkaniach kibla niż o grach.
Też miałem ostatnio taki problem, więc włożyłem rękę i popchałem ręką to co go zatykało, i problem się rozwiązał. Oczywiście łapa w gumowej rękawicy i dosyć długim worku za łokieć.
Mi niedawno wpadły cążki do kibla, a jeszcze nie spuściłem wody. Tyle że ja szukałem ich gołą ręką i całą dłoń miałem w gównie. Strasznie nieprzyjemne, ale szczerze mówiąc nie zwlekałem. Mogłem poczuć się jak Bear Grylls ;)
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Środek żrący. Wlać i odczekać. Potem spłukać.
casip [ Chor��y ]
Najlepsza jest woda pod ciśnieniem. Zalej problem solidnym kubłem wody lub najlepiej jakimś wężem. Powinno wystarczyć. ;D
Życie.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Mieliśmy podobny przypadek u kumpla na sylwestrze w bloku. Na szczęście nie pływał tam klocek ( a przynajmniej nie było go widać ). Kolega z racji, że był wstawiony podjął się akcji przepychania. Założył gumową rękawicę, okręcił rękę workiem na śmieci, uszczelnił taśmą. Potem założył kask na motor i gogle żeby nie czuć zapachu i zamknął się w kiblu. Poszło dość sprawnie, ale potem pojawił się problem. Nie mógł ściągnąć z ręki worka bo za mocno okręcił go taśmą ;p
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[16] Tej niespodzianki również nie widac
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
No to problem z głowy ! Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal !
Dajesz po łokcie do muszli !
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[18] Tylko że ja nie mam odpowiednich atrybutów ....
[20] Eeee żebym ja tak nie próbował kilka razy
napster92 [ Why so serious?! ]
Spuść jeszcze raz wodę, a ciśnienie załatwi sprawę...
Następnym razem oszczędniej z papierem, albo spuszczaj częściej wodę...
@Edit
Chcesz mi powiedzieć, że spuściłeś tyle razy wodę, że zaczęło się wylewać?
bisfhcrew [ Bis ]
Bierzesz to coś gumowego co jest na zdjęciu i pchasz w dziurę od kibla aż woda przepchnie ścierwo dalej.
Snakepit [ aka Hohner ]
ręka w muszlę i popchnąć to gówno...co to za problem, porzygała to by się księżniczka, bądź facet, masz w domu mydło i wode w kranie? to ręce umyjesz...a jak w rekawiczkach gumianych to je wyrzucisz...
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Toner z drukarki powinien pomóc.
edi800 [ Centurion ]
reką albo jakimś drutem czy czymś

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
Użyj ptake
HETRIX22 [ PLEBS ]
3 tabletki apapu.

METALO [ Konsul ]
Zrob to co kiedys ja zrobilem we worek na smieci i zaloz na reke no i wsadz ja do klozeta i sprobuj wygrzebac te gowno
litlat [ (A)//(E) ]
Użyj petardy. Dużej. Odpalasz, wrzucasz, zamykasz klape, stajesz na desce (żeby wytworzyło się odpowiednie ciśnienie) i po kłopocie.

rzaba89nae [ WTF!? ]
To czym ty srasz, cementem? Weź kawał jakiegoś długiego druta i rozczłonkuj jakoś to gówno...
A może to ty tak załatwiłeś Shaybeckiemu balkon?
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
może mopem ?

Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Bez upieprzenia się niestety nie rozwiążesz problemu. Bon appetite i do roboty!!!
udri [ dybuk ]
Normalnie quest na przynajmniej 5 graczy ;0 W tej sytuacji reinstal nie pomoże jak wszędzie... No, ale to rozwiązanie z ręką jest najlepsze (tak naprawdę to nie, ale chce żebyś opisał swoje doznania w krainie wiecznego yyy...)

jarooli [ Generaďż˝ ]
Czytając niektóre komentarze można się naprawdę nieźle pośmiać.

Dr.aska MEN [ Konsul ]
Epicki ten wątek!
Jak radzi [25] użyj swojego PTAKE czyt. PTEJKA

Tomasij ZaYceV [ Leike ]
Poprawiliście mi humor, dzięki chłopaki ;)
Snakepit [ aka Hohner ]
Czyszczenie Kanalizacji
Sprężyną mechaniczną i ciśnieniowo 24h 7dni w tyg. (0-22) 446 89 85
www.hydraulik24h.pl
Może to pomoże ;) wyobraź sobie ciśnieniowo czyszczony klop...i nagle BUM :D

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Wiedziałem że zrobienie takiego wątku będzie git haha
[35]Nie ma za co
COOLek [ Konsul ]
Przecież jak woda dłużej postoi, to samo rozmięknie.
W ogóle, co to za problem. Jak zrobisz kupę, to mama ci myje tyłek, bo się wstydzisz dotknąć?

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[38] Nie załapałeś chyba , ten wątek to żart
[40] Dobra to jednak miałem zatkany kibel :>
Snakepit [ aka Hohner ]
TO NIE JEST ŻART TO NIE JEST ŻART
@
Nie załapałeś chyba , ten wątek to żart
za robienie z ludzi debili i zaśmiecanie forum - BAN :>
COOLek [ Konsul ]
mrgiveman ->
A, kminie, ten z tych nieśmiesznych?
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[41] Na początku nie było to śmieszne jednak po odetkaniu jak patrze na ten wątek to widzę co tu się stało :>
bartushan [ zjem Twój mózg ]
kup krecika i wsyp sam to przezre :)
.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Też mi cuda, miałem zatkany kibel dziesiątki razy :P
Imak [ Generaďż˝ ]
Ja kiedyś tak zatkałem papierem toaletowym(bo [podcierałem do sucha jak na filmie), po spłukaniu woda podeszła prawie pod górną krawędź muszli, po krótkim namyśle przepchałem kibel ręką, podwinąłem rękaw i popchałem to co tam stało, całość poszła, a ja bez patrzenia na rękę od razu skoczyłem do umywalki i umyłem rękę w ciepłej wodzie używając mydła.
To prawda, nie chciałem używać rękawic, bo zmywam w nich naczynia.

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[45] Zmywasz w rękawicach a gówno ręką wyciągasz <lol>
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Był kiedyś taki wątek, Shaybeck założył. Były nawet zdjęcia. I banik :>
Mr. Noob [ Konsul ]
moze przepyczaczka albo jakis srodek MOCNO zracy a jak nie to to odkrec kibel od rur (itp.) i nie wiem przepychaj a jak nie pojdzie t opo kogos zadzwon
Imak [ Generaďż˝ ]
[46] -> Bo te rękawice zostały przeznaczone do mycia naczyń lata wcześniej niż moja przygoda z zatkanym kiblem, która wiele razy mi się przytrafiała, aczkolwiek wtedy woda postała kilka-kilkanaście sekund i powoli to zeszło, ale tego jednego razu musiałem wziąć sprawy w swoje ręce.

Langert [ Generaďż˝ ]
W sumie nikt jeszcze nie napisał chyba ze masz przesrane :P

SanthiX [ Super Chico ]
Toner z drukarki powinien pomóc.
Ktoś mi przypomni wątek?
COOLek [ Konsul ]
Mi, gdy tylko ktoś wspomina o toalecie, od razu przypomina się przypadek jednego użytkownika, któremu podczas siedzenia rozpadła się toaleta, w próbując wystać w tej pozycji, skręcił, czy tam połamał sobie obie nogi i musiał leżąc czekać na pomoc ;D
Imak [ Generaďż˝ ]
COOLek -> W jaki sposób ta toaleta się rozpadła?