GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To będzie epicki wątek :|

06.08.2010
18:55
[1]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

To będzie epicki wątek :|

Boże wiem że mnie wyśmiejecie ... Ale mam problem . Zatkany klozet :] TO NIE JEST ŻART . Nie mogę odetkac muszli klozetowej .. Odchody są tam trochę dalej i blokują wodę , wiecie może jak można zaradzic . TO NIE JEST ŻART

06.08.2010
18:55
[2]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

ręka...

06.08.2010
18:56
[3]

ON Line [ 7 ]

Twoj avatar jest moja odpowiedzia.

06.08.2010
18:56
smile
[4]

battle man [ Crystal Skull ]

wstrzymywać ?
edit:
na serio może hydraulik ? tylko uważaj żeby on też się nie zrzygał bo jak się zrzyga to ty też się zrzygasz i na jedno wyjdzie

06.08.2010
18:57
[5]

polak111 [ Legend ]

Też miałem ostatnio taki problem, więc włożyłem rękę i popchałem ręką to co go zatykało, i problem się rozwiązał. Oczywiście łapa w gumowej rękawicy i dosyć długim worku za łokieć.

06.08.2010
18:57
[6]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[5] NIE !!! Może jest inne rozwiąznie ja sie porzygam .

06.08.2010
18:58
[7]

kuwis [ Pretorianin ]

wezwij kominiarza

06.08.2010
19:03
smile
[8]

<SEBEK> [ Centurion ]

hehe naprawdę epicki wątek :D jeszcze nie odpychałem sracza ale jak masz wąż ogrodowy czy coś przez co płynie woda to wpakuj go w kibel a drugą stronę do kranu czy gdzieś gdzie jest woda pod ciśneiniem no i jazda :D:D

ps. no nie wierzę że radzę jak odpychać kibel haha xD

pchać ręke do kibla heh dobra rada :P

06.08.2010
19:05
[9]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Tylko ja mogę miec takie szczęście :‹

06.08.2010
19:07
[10]

O_RLY [ Pretorianin ]

To trochę dziwne zadawać pytanie o odetkanie kibla na forum o grach.

06.08.2010
19:07
smile
[11]

<SEBEK> [ Centurion ]

trzeba było robić takie kloce ? hhehe:D

O_RLY - racja

06.08.2010
19:11
[12]

szymon_majewski [ Legend ]

Zegnij jakis kawalek drutu i troche pogmeraj. A i mozesz sprobowac wsypac kreta, to pomaga rozupscic :D

06.08.2010
19:12
[13]

mefsybil [ Legend ]

O_RLY --> Przecież na tym forum więcej gada się o muzyce, filmach, pierdołach i odetkaniach kibla niż o grach.

Też miałem ostatnio taki problem, więc włożyłem rękę i popchałem ręką to co go zatykało, i problem się rozwiązał. Oczywiście łapa w gumowej rękawicy i dosyć długim worku za łokieć.
Mi niedawno wpadły cążki do kibla, a jeszcze nie spuściłem wody. Tyle że ja szukałem ich gołą ręką i całą dłoń miałem w gównie. Strasznie nieprzyjemne, ale szczerze mówiąc nie zwlekałem. Mogłem poczuć się jak Bear Grylls ;)

06.08.2010
19:15
[14]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Środek żrący. Wlać i odczekać. Potem spłukać.

06.08.2010
19:15
[15]

casip [ Chor��y ]

Najlepsza jest woda pod ciśnieniem. Zalej problem solidnym kubłem wody lub najlepiej jakimś wężem. Powinno wystarczyć. ;D
Życie.

06.08.2010
19:15
[16]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Mieliśmy podobny przypadek u kumpla na sylwestrze w bloku. Na szczęście nie pływał tam klocek ( a przynajmniej nie było go widać ). Kolega z racji, że był wstawiony podjął się akcji przepychania. Założył gumową rękawicę, okręcił rękę workiem na śmieci, uszczelnił taśmą. Potem założył kask na motor i gogle żeby nie czuć zapachu i zamknął się w kiblu. Poszło dość sprawnie, ale potem pojawił się problem. Nie mógł ściągnąć z ręki worka bo za mocno okręcił go taśmą ;p

06.08.2010
19:17
[17]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[16] Tej niespodzianki również nie widac

06.08.2010
19:20
[18]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

No to problem z głowy ! Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal !

Dajesz po łokcie do muszli !

06.08.2010
19:27
[19]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[18] Tylko że ja nie mam odpowiednich atrybutów ....

[20] Eeee żebym ja tak nie próbował kilka razy

06.08.2010
19:28
[20]

napster92 [ Why so serious?! ]

Spuść jeszcze raz wodę, a ciśnienie załatwi sprawę...


Następnym razem oszczędniej z papierem, albo spuszczaj częściej wodę...


@Edit

Chcesz mi powiedzieć, że spuściłeś tyle razy wodę, że zaczęło się wylewać?

06.08.2010
19:39
[21]

bisfhcrew [ Bis ]

Bierzesz to coś gumowego co jest na zdjęciu i pchasz w dziurę od kibla aż woda przepchnie ścierwo dalej.


To będzie epicki wątek :| - bisfhcrew
06.08.2010
19:42
[22]

Snakepit [ aka Hohner ]

ręka w muszlę i popchnąć to gówno...co to za problem, porzygała to by się księżniczka, bądź facet, masz w domu mydło i wode w kranie? to ręce umyjesz...a jak w rekawiczkach gumianych to je wyrzucisz...

06.08.2010
20:26
[23]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Toner z drukarki powinien pomóc.

06.08.2010
20:52
[24]

edi800 [ Centurion ]

reką albo jakimś drutem czy czymś

06.08.2010
21:19
smile
[25]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Użyj ptake

06.08.2010
21:45
[26]

HETRIX22 [ PLEBS ]

3 tabletki apapu.

06.08.2010
21:55
smile
[27]

METALO [ Konsul ]

Zrob to co kiedys ja zrobilem we worek na smieci i zaloz na reke no i wsadz ja do klozeta i sprobuj wygrzebac te gowno

06.08.2010
21:57
[28]

litlat [ (A)//(E) ]

Użyj petardy. Dużej. Odpalasz, wrzucasz, zamykasz klape, stajesz na desce (żeby wytworzyło się odpowiednie ciśnienie) i po kłopocie.

06.08.2010
21:59
smile
[29]

rzaba89nae [ WTF!? ]

To czym ty srasz, cementem? Weź kawał jakiegoś długiego druta i rozczłonkuj jakoś to gówno...

A może to ty tak załatwiłeś Shaybeckiemu balkon?

06.08.2010
22:02
[30]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

może mopem ?

06.08.2010
22:02
smile
[31]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Bez upieprzenia się niestety nie rozwiążesz problemu. Bon appetite i do roboty!!!

06.08.2010
22:04
[32]

udri [ dybuk ]

Normalnie quest na przynajmniej 5 graczy ;0 W tej sytuacji reinstal nie pomoże jak wszędzie... No, ale to rozwiązanie z ręką jest najlepsze (tak naprawdę to nie, ale chce żebyś opisał swoje doznania w krainie wiecznego yyy...)

06.08.2010
22:05
smile
[33]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Czytając niektóre komentarze można się naprawdę nieźle pośmiać.

06.08.2010
22:05
smile
[34]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Epicki ten wątek!
Jak radzi [25] użyj swojego PTAKE czyt. PTEJKA

06.08.2010
22:08
smile
[35]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

Poprawiliście mi humor, dzięki chłopaki ;)

06.08.2010
22:09
[36]

Snakepit [ aka Hohner ]

Czyszczenie Kanalizacji
Sprężyną mechaniczną i ciśnieniowo 24h 7dni w tyg. (0-22) 446 89 85
www.hydraulik24h.pl

Może to pomoże ;) wyobraź sobie ciśnieniowo czyszczony klop...i nagle BUM :D

06.08.2010
22:10
smile
[37]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Wiedziałem że zrobienie takiego wątku będzie git haha


[35]Nie ma za co

06.08.2010
22:13
[38]

COOLek [ Konsul ]

Przecież jak woda dłużej postoi, to samo rozmięknie.
W ogóle, co to za problem. Jak zrobisz kupę, to mama ci myje tyłek, bo się wstydzisz dotknąć?

06.08.2010
22:16
smile
[39]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[38] Nie załapałeś chyba , ten wątek to żart

[40] Dobra to jednak miałem zatkany kibel :>

06.08.2010
22:17
[40]

Snakepit [ aka Hohner ]

TO NIE JEST ŻART TO NIE JEST ŻART
@
Nie załapałeś chyba , ten wątek to żart

za robienie z ludzi debili i zaśmiecanie forum - BAN :>

06.08.2010
22:22
[41]

COOLek [ Konsul ]

mrgiveman ->
A, kminie, ten z tych nieśmiesznych?

06.08.2010
22:24
[42]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[41] Na początku nie było to śmieszne jednak po odetkaniu jak patrze na ten wątek to widzę co tu się stało :>

06.08.2010
22:25
[43]

bartushan [ zjem Twój mózg ]

kup krecika i wsyp sam to przezre :)

06.08.2010
22:33
[44]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Też mi cuda, miałem zatkany kibel dziesiątki razy :P

06.08.2010
22:42
[45]

Imak [ Generaďż˝ ]

Ja kiedyś tak zatkałem papierem toaletowym(bo [podcierałem do sucha jak na filmie), po spłukaniu woda podeszła prawie pod górną krawędź muszli, po krótkim namyśle przepchałem kibel ręką, podwinąłem rękaw i popchałem to co tam stało, całość poszła, a ja bez patrzenia na rękę od razu skoczyłem do umywalki i umyłem rękę w ciepłej wodzie używając mydła.

To prawda, nie chciałem używać rękawic, bo zmywam w nich naczynia.

06.08.2010
22:47
smile
[46]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[45] Zmywasz w rękawicach a gówno ręką wyciągasz <lol>

06.08.2010
22:52
[47]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Był kiedyś taki wątek, Shaybeck założył. Były nawet zdjęcia. I banik :>

06.08.2010
22:56
[48]

Mr. Noob [ Konsul ]

moze przepyczaczka albo jakis srodek MOCNO zracy a jak nie to to odkrec kibel od rur (itp.) i nie wiem przepychaj a jak nie pojdzie t opo kogos zadzwon

06.08.2010
23:07
[49]

Imak [ Generaďż˝ ]

[46] -> Bo te rękawice zostały przeznaczone do mycia naczyń lata wcześniej niż moja przygoda z zatkanym kiblem, która wiele razy mi się przytrafiała, aczkolwiek wtedy woda postała kilka-kilkanaście sekund i powoli to zeszło, ale tego jednego razu musiałem wziąć sprawy w swoje ręce.

06.08.2010
23:21
smile
[50]

Langert [ Generaďż˝ ]

W sumie nikt jeszcze nie napisał chyba ze masz przesrane :P

06.08.2010
23:38
smile
[51]

SanthiX [ Super Chico ]

Toner z drukarki powinien pomóc.

Ktoś mi przypomni wątek?

06.08.2010
23:55
[52]

COOLek [ Konsul ]

Mi, gdy tylko ktoś wspomina o toalecie, od razu przypomina się przypadek jednego użytkownika, któremu podczas siedzenia rozpadła się toaleta, w próbując wystać w tej pozycji, skręcił, czy tam połamał sobie obie nogi i musiał leżąc czekać na pomoc ;D

07.08.2010
11:34
[53]

Imak [ Generaďż˝ ]

COOLek -> W jaki sposób ta toaleta się rozpadła?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.