GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

cyfrowy polsat

06.08.2010
18:15
smile
[1]

assassyn 100 [ Legionista ]

cyfrowy polsat

Witam mam do waz pytanko odnośnie dekoderu.Kiedyś miałem tvp 1 pod numerem 3 a teraz niemam tvp 1 tak jak tvn i polstu.Co mam zrobić.

06.08.2010
18:17
[2]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Przywroc ustawienia fabryczne albo na nowo wyszukaj kanaly :)

06.08.2010
18:24
[3]

DarkKibs [ Leatherface ]

Zrób tak jak wyżej lub zadzwoń tam.

06.08.2010
18:28
[4]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Jak zrobisz tak jak pisalem to napisz czy sie udalo i jaki masz dekoder. Akurat pracuje w polsacie i znam troche te realia :)

06.08.2010
18:33
[5]

assassyn 100 [ Legionista ]

nie udało sie ale tez na innej stronce mi pisało że mam zostawić na polsat sport ale polsat sport mam na numeże 50 a na 10 dla abonamentów no niewiem co dalej robić

06.08.2010
18:36
[6]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

jaki komunikat Ci sie wyswietla na kanale 3 gdzie powinienes miec tvp 1 badz na innych kanalach ktore Ci zniknely ??

06.08.2010
18:39
[7]

assassyn 100 [ Legionista ]

nie ma zadnego komunikatu

06.08.2010
18:41
[8]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

podaj mi numer karty (ten co sie zaczyna na073...) jak sie nie boisz to wysle Ci ponowienie uprawnien a Ty ustaw dekoder na 21 kanal (dla abonentow ) i cierpliwie czekaj :)

06.08.2010
18:45
[9]

assassyn 100 [ Legionista ]

ta czekaj bo teraz wogule nie mam zadnych kanałuw sprubuje zrobic jaszcze raz te ustawienia fabryczne

06.08.2010
19:07
[10]

assassyn 100 [ Legionista ]

No zrobiłem.DZIĘKI :) :) :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.