
assassyn 100 [ Legionista ]
cyfrowy polsat
Witam mam do waz pytanko odnośnie dekoderu.Kiedyś miałem tvp 1 pod numerem 3 a teraz niemam tvp 1 tak jak tvn i polstu.Co mam zrobić.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Przywroc ustawienia fabryczne albo na nowo wyszukaj kanaly :)
DarkKibs [ Leatherface ]
Zrób tak jak wyżej lub zadzwoń tam.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Jak zrobisz tak jak pisalem to napisz czy sie udalo i jaki masz dekoder. Akurat pracuje w polsacie i znam troche te realia :)
assassyn 100 [ Legionista ]
nie udało sie ale tez na innej stronce mi pisało że mam zostawić na polsat sport ale polsat sport mam na numeże 50 a na 10 dla abonamentów no niewiem co dalej robić
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
jaki komunikat Ci sie wyswietla na kanale 3 gdzie powinienes miec tvp 1 badz na innych kanalach ktore Ci zniknely ??
assassyn 100 [ Legionista ]
nie ma zadnego komunikatu
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
podaj mi numer karty (ten co sie zaczyna na073...) jak sie nie boisz to wysle Ci ponowienie uprawnien a Ty ustaw dekoder na 21 kanal (dla abonentow ) i cierpliwie czekaj :)
assassyn 100 [ Legionista ]
ta czekaj bo teraz wogule nie mam zadnych kanałuw sprubuje zrobic jaszcze raz te ustawienia fabryczne
assassyn 100 [ Legionista ]
No zrobiłem.DZIĘKI :) :) :)