GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fahrneheit - problem ?

06.08.2010
17:00
[1]

Albert M. [ Pretorianin ]

Fahrneheit - problem ?

Witam mam w/w grę z SuperSeller'a i podczas gdy uruchamiam ją z komputera (z autorun.exe czy czegoś takiego bo mam wyłączoną automatyczne odtwarzanie płyt) wyskakuje ,że mam wirusa.Mam Avasta to jego wina czy może ktoś mi sprzedał taką wersję ? (kupowałem ze 2 lata temu na allegro)

06.08.2010
17:02
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

Avast jest przewrażliwiony. Czasem widzi wirusy, tam gdzie ich nie ma. Raczej mało prawdopodobne aby oryginalna gra była zawirusowana. Wyłącz go na czas instalacji.

06.08.2010
17:03
[3]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

Wyłącz Avasta i powinno działać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.