Albert M. [ Pretorianin ]
Fahrneheit - problem ?
Witam mam w/w grę z SuperSeller'a i podczas gdy uruchamiam ją z komputera (z autorun.exe czy czegoś takiego bo mam wyłączoną automatyczne odtwarzanie płyt) wyskakuje ,że mam wirusa.Mam Avasta to jego wina czy może ktoś mi sprzedał taką wersję ? (kupowałem ze 2 lata temu na allegro)
kjx [ Nelson Tethers ]
Avast jest przewrażliwiony. Czasem widzi wirusy, tam gdzie ich nie ma. Raczej mało prawdopodobne aby oryginalna gra była zawirusowana. Wyłącz go na czas instalacji.
DrEaM88 [ Pretorianin ]
Wyłącz Avasta i powinno działać