GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Dragon Age

06.08.2010
16:32
[1]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Problem z Dragon Age

Mam problem z tą grą, a polega on na tym iż: Gdy wyłączam grę, pojawia mi się blue screen i restartuje się komputer.

Nie wiem w czym tkwi problem.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

06.08.2010
16:40
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Tylko przy włączeniu tej gry? Sterowniki karty graficznej masz nowe? Komputer spełnia wymagania gry? Postaraj się zapisać kod błędu. Tutaj masz napisane jak to zrobić:







06.08.2010
16:45
[3]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

mirencjum--> Chyba przy wyłączeniu. Komputer niby spełnia minimalne wymagania. Spróbuję wyłączyć grę i zapiszę kod błędu. A może być to wina DirectX'a?

Edit:

Muszę chyba chwilę pograć bo po 5 minutach gry i wyłączeniu, nie wyskoczył błąd i komputer nie zresetował się.

06.08.2010
18:06
[4]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Zrobiłem tak jak w tym linku czyli wyłączyłem opcje Automatyczne urucham ponownie. Grałem gdzieś z 30 min i wyszedłem z gry lecz błąd nie wyskoczył i komputer nie zresetował się. Sprawdzałem również temperaturę i przed grą było tak:

Płyta Główna 33 C
Aux 44 C
Procesor graficzny 50 C

Po grze:
Płyta Główna 33 C
Aux 44 C
Procesor graficzny 57 C

Grałem gdzieś 15/20 min. Więc z temperaturą chyba wszystko jest ok, nie?


To ja już nie wiem na czym polega błąd, może jakiś patch potrzebny, aby nie było takich niespodzianek?

06.08.2010
18:14
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Trudno zgadnąć. Jeśli to tylko w tym jednym przypadku to coś w systemie gryzie się z tą grą. Zobaczysz co się będzie działo dalej. A patch to nie instaluje się automatycznie w tej grze? Bo jest patch do wersji pl. Nie podkręcałeś nic?

06.08.2010
18:24
[6]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Właśnie nie. Nie wiem czym może być powodowany ten błąd. Pogram gdzieś z 1/2h i zobaczę czy wyskoczy błąd.

Na razie dzięki za pomoc mirencjum. Napiszę jak pogram.

06.08.2010
20:12
[7]

levi15 [ Pretorianin ]

A jaki masz zasilacz podejrzewam że ro od zasilacza mój kumpel ma tak podobnie z GTA4

06.08.2010
22:29
[8]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Również mam GTA 4 na komputerze, lecz nie napotkałem takiego problemu.

07.08.2010
12:14
[9]

levi15 [ Pretorianin ]

Ale mój kumpel ma zasilacz 4life 400W przy procku 2,6GHz X2 i radeon 1Gb

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.