GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

obciążniki na nogi

06.08.2010
15:10
[1]

baso [ Konsul ]

obciążniki na nogi

Siemak. Mam 13 lat, zamierzam kupić obciążniki na nogi tylko nie wiem ile kg i czy mi to popsuje nogi??

06.08.2010
15:12
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

A do czego to ma byc i jak sie niby tego uzywa? I po co ci to?

06.08.2010
15:14
smile
[3]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

czy mi to popsuje nogi? - nie wiesz nawet do czego one służą, a chcesz je kupić? Po co? Dla szpanu na osiedlu?

Nie kupuj... Za 3 miechy będziesz chodził o kulach...

06.08.2010
15:23
[4]

raziel88ck [ Legend ]

baso - chyba za duzo dragon balla ogladasz

06.08.2010
15:27
[5]

kombinator [ Konsul ]

Zła kategoria.

Po 15kg na noge i 10kg na jaja. Po kilku miesiącach będziesz chodził jak John Wayne.

06.08.2010
15:34
smile
[6]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

po 1 jesteś za młody, bo Twoje kości jeszcze nie są ukształtowane i może dojśc do tzw. "krzywych nóg". A jak podrośniesz to proponuje 2 kg na początek i codziennie 20km biegać

06.08.2010
22:58
[7]

Apokalipter [ Centurion ]

Jak będę miał ile lat??

nie jestem żadnym grubasem tylko trochę potrafię może to nie są cuda. dziennie 150 brzuszek 100 pompek (poprawnych nie jakiś byle jak)

Dzięki za info nie chce mieś spier*oloncyh kości

bardzo dobrze biegam i mam kondyche

06.08.2010
23:01
[8]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

A co dają takie obciążniki?

07.08.2010
10:56
[9]

diman00 [ not yet rated ]

[7] - WTF?! Inny koleś odpisał? Nie łapię :P

07.08.2010
11:08
[10]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Apokalipter zapomnialeś się przelogować :P 100 pompek w wieku 13 lat? Nie uwierzę.

07.08.2010
11:10
[11]

O_RLY [ Pretorianin ]

[1] i [7]

Kup sobie lepiej obciążnik na mózg. Większy będzie z tego pożytek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.