baso [ Konsul ]
obciążniki na nogi
Siemak. Mam 13 lat, zamierzam kupić obciążniki na nogi tylko nie wiem ile kg i czy mi to popsuje nogi??
Snakepit [ aka Hohner ]
A do czego to ma byc i jak sie niby tego uzywa? I po co ci to?

faust7 [ FullMetal Alchemist ]
czy mi to popsuje nogi? - nie wiesz nawet do czego one służą, a chcesz je kupić? Po co? Dla szpanu na osiedlu?
Nie kupuj... Za 3 miechy będziesz chodził o kulach...
raziel88ck [ Legend ]
baso - chyba za duzo dragon balla ogladasz
kombinator [ Konsul ]
Zła kategoria.
Po 15kg na noge i 10kg na jaja. Po kilku miesiącach będziesz chodził jak John Wayne.

Pawlo94 [ Illusive Man ]
po 1 jesteś za młody, bo Twoje kości jeszcze nie są ukształtowane i może dojśc do tzw. "krzywych nóg". A jak podrośniesz to proponuje 2 kg na początek i codziennie 20km biegać
Apokalipter [ Centurion ]
Jak będę miał ile lat??
nie jestem żadnym grubasem tylko trochę potrafię może to nie są cuda. dziennie 150 brzuszek 100 pompek (poprawnych nie jakiś byle jak)
Dzięki za info nie chce mieś spier*oloncyh kości
bardzo dobrze biegam i mam kondyche
Ksionim [ Generaďż˝ ]
A co dają takie obciążniki?
diman00 [ not yet rated ]
[7] - WTF?! Inny koleś odpisał? Nie łapię :P
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Apokalipter zapomnialeś się przelogować :P 100 pompek w wieku 13 lat? Nie uwierzę.
O_RLY [ Pretorianin ]
[1] i [7]
Kup sobie lepiej obciążnik na mózg. Większy będzie z tego pożytek.