Kibol_LP [ Pretorianin ]
Konto na FootballTeam.pl ...
Witam ...
Jeżeli łamię regulamin to przepraszam bardzo ...!!! Ale zależy mi na czasie itp...
Mam do sprzedania jedno konto w pewnej grze przeglądarkowej ... Otóż ta gra nazywa się "FootballTeam w skrócie "FT" www.footballteam.pl Wcielasz się w zawodnika jakiegoś klubu piłkarskiego rozwijasz go , itp jak to w rzeczywistej piłce nożnej ...Nie bede tego tłumaczyć bo to jest raczej jasne ;) ... Konto zostawił mi kolega który ma ponad 18 lat i nie ma czasu grać w tego typu już gry .. No wiecie , dziewczyna itp ... Więc oddał mi te konto ... Ale ja już inne konto mam w tej grze i nie chce grać 2 kontami na jednym serverze bo dostane bana za "Multikonto" i też nie chce żeby byłó nie aktywne i Administracje je skasuje za 2 tygodnie ... Bo za dużo czasu poszło na tą rozwój postaci ...Więc ,jeżeli na G-O są jacyś gracze którzy grają w tę grę i chcą te pewne konto to porsze Pisać mi na GG : 11082838 Albo poprostu w tym temacie ... :
W Skrócie dodam że zawodnik ma :
Server 2
- 28.501 Umiejętności
-64.025 Potencjału
-14.523.643.552 € w Banku
Umiejętności :
Atak: 5
Obrona: 17078
Skuteczność: 4729
Kondycja: 2739
Szybkość: 2300
Podania: 1389
Dośrodkowania: 46
Strzały: 132
Celność: 82
Bronienie: 1
Pozycja - Obrońca
Konto mogę sprzedać za 15 złotych (Doładowanie na Komórkę) lub zamienić te konto na jakiś o podobnych umiejętnościach na serverze 1 " s1"
Jeżeli są jacyś chętni To jeszcze raz Proszę o kontakt na GG://11082838 Lub pisać w tym temacie ...
Jeżeli masz pisać nie na temat ...TO POPROSTU NIE PISZ !!!!
Pozdrawiam . Kibol LP