Tórek [ Konsul ]
Komputer nie chce sie wlaczyc
Witam, mam problem poniewaz niedawno komputer poprostu nie reagowal na nacisniecie guzika odpowiedzialnego za jego wlaczenie, musialem kilka razy wylaczyc i wlaczyc zasilacz zeby wkoncu zaskoczyl, potem sytuacja powtorzyla sie moze z dwa razy az wkoncu komp sie wylaczyl , znowu musialem pogmerac przy zasilaczu az wkoncu sie wlaczyl :D , ostatnio niestety sytuacja powtorzyla sie jeszcze raz ale juz nie moge go wlaczyc od dwoch dni , przypuszczam ze jest to wina zasilacza, poniewaz kilka razy przy jego wlaczeniu przy wlaczniku przeskakiwaly iskierki. Jak myslicie oco chodzi ? poprostu sie przepalil czy moze jest to wina czegos innego ? byl to zasilacz stealthxstream 600W , moglbym jakos tanio dostac podobny ?? o ile to w ogole byla jego wina , z gory dzieki za pomoc
mirencjum [ operator kursora ]