GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer nie chce sie wlaczyc

06.08.2010
13:41
[1]

Tórek [ Konsul ]

Komputer nie chce sie wlaczyc

Witam, mam problem poniewaz niedawno komputer poprostu nie reagowal na nacisniecie guzika odpowiedzialnego za jego wlaczenie, musialem kilka razy wylaczyc i wlaczyc zasilacz zeby wkoncu zaskoczyl, potem sytuacja powtorzyla sie moze z dwa razy az wkoncu komp sie wylaczyl , znowu musialem pogmerac przy zasilaczu az wkoncu sie wlaczyl :D , ostatnio niestety sytuacja powtorzyla sie jeszcze raz ale juz nie moge go wlaczyc od dwoch dni , przypuszczam ze jest to wina zasilacza, poniewaz kilka razy przy jego wlaczeniu przy wlaczniku przeskakiwaly iskierki. Jak myslicie oco chodzi ? poprostu sie przepalil czy moze jest to wina czegos innego ? byl to zasilacz stealthxstream 600W , moglbym jakos tanio dostac podobny ?? o ile to w ogole byla jego wina , z gory dzieki za pomoc

06.08.2010
15:25
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.