GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

aktywacja roaming za granicą?

06.08.2010
13:37
smile
[1]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

aktywacja roaming za granicą?

Witam. Mam numer z 36i6 i zapomniałem aktywować roaming w Polsce.
Po przejechaniu granicy zasięg zanikł i nie ma możliwości aktywacji
roaming'u przez telefon. Tutaj właśnie pytanie: Czy da się to zrobić
przez internet lub w jakiś inny sposób? Np. z innego telefonu?

Pozdrawiam, Noras1991

06.08.2010
13:49
[2]

Sony42 [ Centurion ]

Jak to zanikł. Ja jak jechałem do Paryża to aktywowałem roaming dopiero we francji.
Ale nie wiem czemu nie mogłem dzwonić do polski tylko wysyłać sms'y a inni oddzwaniali.

06.08.2010
13:51
[3]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

W Niemczech nie było zasięgu przez całą drogę i w tym regionie we Francji gdzie jestem również nie ma. Może w Paryżu złapie ale nie wiadomo... Raczej wydaje mi się, że nie ,...?

06.08.2010
13:56
[4]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Na dniach byl u mnie w Niemczech znajomy z wizyta. Takze nie aktywowal roamingu w Polsce. Przyjechal z telefonem bez zasiegu, siec Orange. Probowalismy wlaczyc te usluge poprzez internet. Niestety do aktywacji potrzebne bylo wpisanie kodu aktywacyjnego, ktory otrzymuje sie smsem. Sek w tym, jak to zrobic gdy telefon nie ma zasiegu? :) Probowalismy dzwonic na infolinie, ale odpowiedz byla tylko jedna. Aby aktywowac roaming, trzeba zadzwonic bezposednio z tego numeru, na ktorym ma byc owa usluga aktywowana. Przez dwa tygodnie chlopak byl odciety od swiata.

Napisales, ze masz telefon w sieci 36i6. Sprobuj z infolinia, korzystajac z innego telefonu. Byc moze w Twoim przypadku bedzie to mozlie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.