oswald [ Legionista ]
Gra, w której...
jeździło się małymi samochodzikami po pokoju, po ogrodzie. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry, a chciałbym w nią znowu zagrać. Może ktoś z Was grał w nią?
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Re-Volt, Mad Tracks, Stunt GP.
Mr.B-F [ Konsul ]
ewentualnie Micro Machines
oswald [ Legionista ]
To niestety żadna z tych gier. Zna ktoś może inną?
oswald [ Legionista ]
up
kjx [ Nelson Tethers ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10295018
Może tutaj znajdziesz odpowiedź :)
oswald [ Legionista ]
Nie była to żadna z wymienionych tam gier. Zresztą nie jest ona w widoku izometrycznym. Na pewno można było w nią grać w split screenie. Premiera powiedzmy między 2000-2003.
oswald [ Legionista ]
up up :D

crashtime2341 xian [ Centurion ]
odpowiadałem poprawnie na to samo pytanie innemu gościowi i to musi być RC toy Machines