GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra, w której...

06.08.2010
13:31
[1]

oswald [ Legionista ]

Gra, w której...

jeździło się małymi samochodzikami po pokoju, po ogrodzie. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry, a chciałbym w nią znowu zagrać. Może ktoś z Was grał w nią?

06.08.2010
13:32
[2]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Re-Volt, Mad Tracks, Stunt GP.

06.08.2010
13:34
[3]

Mr.B-F [ Konsul ]

ewentualnie Micro Machines

06.08.2010
16:04
[4]

oswald [ Legionista ]

To niestety żadna z tych gier. Zna ktoś może inną?

06.08.2010
16:19
[5]

oswald [ Legionista ]

up

06.08.2010
16:22
[6]

kjx [ Nelson Tethers ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10295018

Może tutaj znajdziesz odpowiedź :)

06.08.2010
16:26
[7]

oswald [ Legionista ]

Nie była to żadna z wymienionych tam gier. Zresztą nie jest ona w widoku izometrycznym. Na pewno można było w nią grać w split screenie. Premiera powiedzmy między 2000-2003.

06.08.2010
16:37
[8]

oswald [ Legionista ]

up up :D

07.08.2010
15:38
smile
[9]

crashtime2341 xian [ Centurion ]

odpowiadałem poprawnie na to samo pytanie innemu gościowi i to musi być RC toy Machines

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.