GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skiny do GTA SA - instalowanie przez GTA SA Parking. HELP

06.08.2010
13:28
smile
[1]

Kamil 11 [ Konsul ]

Skiny do GTA SA - instalowanie przez GTA SA Parking. HELP

Siema wszystkim. Chciałbym wiedzieć jak zainstalować skiny przeez GTA SA Parking do GTA SA. Kiedy sam to zrobiłem gra się nie uruchamiała :/. Taki jestem dobry w modach. Z góry dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.