GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doradźcie jaką telewizję kupić :)

06.08.2010
13:16
smile
[1]

Leilong [ STARSCREAM ]

Doradźcie jaką telewizję kupić :)

Teraz mam Cyfrę + i za kilka raptem kanałów wychodzi mi prawie 100 zł.

Zastanawiam się nad n vs, Polsat c.

~80 zł

Kablówki brać nie mogę bo za małe miasteczko na UPC np.

Doradźcie coś :)

06.08.2010
13:18
[2]

Marcio [ Legend ]

Zdecydowanie N. Polsat to najgorszy możliwy wybór.

06.08.2010
13:21
[3]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Zgadzam się z Marcio.

06.08.2010
13:27
[4]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Zacznijmy o dtego co najbardziej lubisz i czego potrzebujesz. Jesli sport i nieraz jakies filmy to mozesz wziac sam pakiet canal+ za 30 zl (ja mam) lepszej sportowej opcji nie ma

06.08.2010
13:32
smile
[5]

Leilong [ STARSCREAM ]

potrzebuje te wszytskie discoveropodobne popularnonaukowe, informacyjne, pare filmowych, sport i jakieś tam kanałki...

06.08.2010
13:32
smile
[6]

Ski_drow [ Konsul ]

Osobiście mam i Cyfrowy Polsat i N ale jeżeli miałbym wybrać brałbym N :]

06.08.2010
13:34
[7]

Valem [ Makaron Shakaron ]

No to N ;) sportu co prawda nie ma nic oprocz LM ale do tych innych rzeczy to najlepsza opcja

06.08.2010
13:36
[8]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

Dlaczego Polsat to najgorszy wybór?

06.08.2010
13:36
[9]

j.a.c.k [ tdcc ]

N, ale dekoder bierz tylko czarny.
Nfilm HD jeśli już to tylko za darmo, bo ten kanał to dno, a jeszcze nazywają go "premium".
Bitrate kanałów HD w "ence" nie powala, ale co zrobić...

Slow Motion
trzeba dopłacać za kanały HD, dla mnie to jest śmieszne

06.08.2010
13:50
[10]

Leilong [ STARSCREAM ]

jack @ czyli mam brac ten drozszy dekoder?

06.08.2010
13:53
[11]

bezlerg66 [ Senator ]

Nfilm HD jeśli już to tylko za darmo, bo ten kanał to dno

Niby dlaczego? Nie raz leciały ciekawe filmy w HD, które nie zobaczysz na żadnym innym kanale.

Bierz N zdecydowanie. Największy wybór kanałów w HD.

06.08.2010
14:03
[12]

O_RLY [ Pretorianin ]

Zdecydowanie en i czarny dekoder z 250 GB dyskiem.

06.08.2010
14:07
smile
[13]

Leilong [ STARSCREAM ]

Czyli tak jak myślałem Polsat to gówno, tak jak kanał z resztą ;)

Czuję się przekonany :)

06.08.2010
14:23
[14]

j.a.c.k [ tdcc ]

bezlerg66
raczysz żartować ? tam premiery są chyba raz na rok we wrześniu, to najgorszy kanał premium na rynku, już na MGM są ciekawsze filmy, 1,2 dobre filmy na miesiąc + Dexter to nie jest najlepsza ramówka...


jack @ czyli mam brac ten drozszy dekoder?

weź któryś z czarnych, najlepszy jest turbodekoder
aha jak będziesz brał najdroższą ofertę to zamawiaj online lub przez telefon, wtedy 24-miesięczna umowa po roku przechodzi na czas nieokreślony, ponieważ na odległość nie można zawierać umów dłuższych niż rok

06.08.2010
14:28
[15]

legrooch [ MPO Squad Member ]

W N masz pakiet "full" za 99zł. Nie ma w nim jedynie premier na VOD. Cała reszta jest.

06.08.2010
14:29
[16]

Devorels [ Rock Star ]

Polecam N

06.08.2010
14:46
[17]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Ja mam Cyfrowy Polsat bo za 37,90 zl miesiecznie mam podstawowe kanaly plus Cbeebies i Comedy Central a tylko na tych dwoch kanalach mi zalezalo :)

najlepiej zastanow sie jakie kanaly ogladasz regularnie i zobacz gdzie je mozesz dostac najtaniej. Po cholere mi 200 kanalow za 100 zl jak i tak ich nie ogladam?

06.08.2010
14:52
[18]

O_RLY [ Pretorianin ]

[17]koniec jest blisko
W en nie trzeba brać od razu abonamentu za stówę. Aktywujesz sobie te pakiety, które Cię interesują. Proste i praktyczne.

06.08.2010
14:53
[19]

Qverty™ [ Legend ]

Ja tam wolę Cyfrowy Polsat. Mam polsat sport extra czyli wszystkie treningi F1, godzinne studio przed i po wyścigu i całą resztę a to mnie interesuje najbardziej a dodatkowo BBC Knowledge czyli Top Gear i Discovery czyli Ultimate Survivor, to są kanały które oglądam. Są jeszcze wszystkie AXNy czyli chyba wszystkie możliwe seriale jakie powstały i to najnowsze sezony, sporo kanałów z bajkami, kupe przyrodniczych, sporo sportowych no i HBO. Dla mnie CP to najlepszy wybór, najtaniej i jednak najlepsze kanały. Na N nie ma nic ciekawego oprócz nikomu niepotrzebnych pierdół i ceny z kosmosu a Cyfra + była dobra kilka lat temu ale teraz to najgorszy możliwy wybór TV satelitarnej.

06.08.2010
14:53
[20]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

W N nie ma Cbeebies :D odpada calkowicie ;) chyba ze sie cos zmienilo, patrzylem pol roku temu.

06.08.2010
15:00
[21]

Dym14 [ C L I N I C ]

Ja sobie wziąłem w lutym N z tym nbox HDTV recorder (czarnym) w promocji wielka rewolucja, czyli wszystkie pakiety tematyczne. Za 200zł dodatkowo (wtedy, teraz nie wiem) można odblokować w nim youtube i większy dysk (razem 500GB). Teoria a praktyka to dwie różne sprawy. W oprogramowaniu które powiększa dysk i dodaje inne pierdoły połowę rzeczy(nawet tych działających w podstawowej wersji OS'u) nie działa, można powiedzieć, że jest to wczesna beta. To największy żart jaki ostatnimi czasy widziałem. Co do samej telewizji to z początku zajawka a potem rozczarowanie i nie jest to wina N'ki, tylko ogólnie kanałów. Pakiet filmowy - non stop to samo g*wno, warto co miesiąc zobaczyć parę filmów a tak w kółko to samo. Pakiet nauka/przyrodniczy - średnio. Discovery - pogromcy mitów cały czas powtórki 5 odcinków przez pół roku, bryki nie z fabryki 2008 czasami puszczą "nowy" a raczej inny, zdarzają się ciekawe serie jak nowy jork anatomia miasta tylko żal że całość zamyka się w 3 odcinkach. Najlepszy jest pakiet sport :) Liga mistrzów i mundial w HD to było coś, ale się skończyło :\ Reszta to same badziewie, u mnie leci teraz tylko tvn24, eskatv, sportowe, tvn turbo, mtv i czasali comedy central. No ale wiadomo, że jakiej tv byśmy nie wzięli to zawartość kanałów pozostaje taka sama :| Co do samej usługi to jest nieźle, obraz niezły, cieszy fakt zatrzymywania, nagrywania i cofania (warto przed oglądaniem zatrzymać sobie na 15 minut aby potem przewinąć reklamy i łyknąć film "w całości"). Fajny patent z możliwością włączenia np angielskich głosów i polskich napisów w filmach czy relacjach sportowych (oczywiście nie zawsze). Denerwujący jest komunikat, że wolne miejsce na dysku jest poniżej 10% a ostatnimi czasy(na początku była rakieta :P) straszne zawiechy dekodera tzn. przy przełączaniu kanału czeka się parę sekund, szczególnie jak po drodze jest kanał HD albo po wybraniu programu do nagrywania trzeba potwierdzić OK - naciskasz i czekasz parę sekund. Kiedyś tego nie było. Może to tylko u mnie tak jest? Ogólnie N to chyba najlepsza oferta a co rzeczy serwowanych przez kanały to dno.


PS. Tak mi się przypomniały dwie sprawy. Żeby zobaczyć w miarę nowy film musisz skorzystać z VOD i oczywiście zapłacić. Natomiast fajną sprawą jest przypomnienie o...zapłaceniu rachunku, jako że takowy nie przychodzi Ci do domu pocztą tylko wyświetla się na TV.

06.08.2010
15:01
[22]

dzony600 [ Generaďż˝ ]

Qverty™
taa, to dokup sobie kanały HD w CP, dopiero będzie cena z kosmosu

06.08.2010
16:20
smile
[23]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Kup N. W pakiecie legitymacja partyjna platformy.

06.08.2010
16:29
smile
[24]

bezlerg66 [ Senator ]

bezlerg66
raczysz żartować ? tam premiery są chyba raz na rok we wrześniu, to najgorszy kanał premium na rynku, już na MGM są ciekawsze filmy, 1,2 dobre filmy na miesiąc + Dexter to nie jest najlepsza ramówka...


A czy ja mówię, że NFilm jest najlepszy? Mówiłem tylko że czasem lecą dobre filmy :)

No jasne, że MGM lub HBO HD jest lepsze.

06.08.2010
16:49
[25]

j.a.c.k [ tdcc ]

Czasami to za mało na kanał premium, a zresztą sam potwierdziłeś, że MGM jest lepsze, chociaż jest tylko w pakiecie Filmy razem z innymi kanałami.

Chociaż i tak mam ten kanał za darmo, lecz jeśli ktoś za niego płaci to mu współczuję...

06.08.2010
17:03
[26]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Również jestem z enką. Mam i nie narzekam.

06.08.2010
20:32
[27]

Kolotek [ Pretorianin ]

Nigdy w życiu nie bierz Polsatu wiem bo miałem przez pół roku , żeby naprawdę coś tam obejrzec musisz zapłacić fortune a za te 40-50zl polsat oferuje takie kanały jak z anteny . Propouje zestaw N + Recorder , jestem już posiadaczem przez 2 lata i jestem zadowolony , na tegoroczny mundial nagrywanie przydało się w sam raz , oraz Opcja VOD jest dosyć dobra , a w dodatku masz Youtube i Allegro , naprawdę świetna sprawa , no i oczywysciw elegencki wygląd przeglądania kanałow itp .

07.08.2010
08:43
[28]

Rares [ Melancholik ]

Sam mam N od niecałego miesiąca. Wziąłem w promocji - tzn. umowa trwa 13 miesięcy, płacę 50 parę złotych i mam wszystkie kanały oprócz NFilm 1 i 2. To najlepszy wybór. Sporo kanałów HD, w tym Discovery, Animal Planet, Nat Geo Wild, NSport, 2 Eurosporty, MGM HD, na którym leci dużo dobrych filmów. Na dodatek mam do końca sierpnia takie kanały jak Cinemax (to jest najlepszy kanał filmowy - mało powtórek, przeróżne filmy, nie tylko premiery i to w HD), Cinemax 2, HBO HD, HBO 2 (SD), HBO Comedy i Filmboxy (które akurat mi się nie podobają). Do tego z VOD mam pakiet Picture Box. Świetny pakiet, dużo premier, filmów akcji, ale i klasyki.

Co do VOD, to mogę powiedzieć, że w N działa inaczej niż w Cyfrze+. Kiedy zostawisz dekoder w trybie stand-by (TV i nbox podłączone do gniazdka, telewizor wyłączony, a na dekoderze wyświetla się tylko godzina) to wtedy ściągają się filmy z VOD (także seriale). Aktualnie mam trochę ponad 30 filmów i seriali, przy czym dostępnych około 10 (Picture Box), które ściągnęły się w ciągu jakiegoś tygodnia. Filmy są na dysku, więc są od razu dostępne do odtworzenia.

I jeszcze mam zastrzeżenie co do VOD. Na nie przeznaczone jest aż 170 GB, więc PVR zostaje mało miejsca (nagrać możesz do 15 filmów).

07.08.2010
09:24
[29]

asdasd793 [ Konsul ]

a czy da sie zrobic cos takiego aby w danej telewizji wybrac sobie kilka interesujacych mnie kanalow? zalezy mi glownie na bbc knowledge, tvn turbo, i discavery
ps. czy dawne dobre mtv to teraz mtvn?

aha no i zalezaloby my mi aby odbylo sie to jak najnizszym kosztem

07.08.2010
10:35
[30]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Polsat to najlepszy mozliwy wybor, a N-ki naprawde nie warto brac. Wystarczy poczytac sobie na forach, np. Satkuriera, jak ludzie od niej uciekaja, bo maja nieustanne problemy. Polsat jest najlepszy, bo tam za 87.80zl masz wszystko co tylko mozna miec, lacznie z 3xHBO i Cinemaxami. Jedynie kanaly HD i erotyczne sa dodatkowo platne. Zreszta Cyfrowy Polsat nie bez powodu ma ponad 3mln abonentow.

07.08.2010
10:40
[31]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Wydaje mi się ,że N będzie najlepszym wyborem.Ma zdecydowanie najciekawszą ofertę z resztą najlepiej będzie jeśli sam wejdziesz na ich stronę i stwierdzisz czy ich oferta odpowiada Ci czy nie.

07.08.2010
10:55
[32]

asdasd793 [ Konsul ]

moze ktos odpowiedziec na 29?

07.08.2010
11:02
[33]

GBreal.II [ floydian ]

asdasd793 -> Nie można przyjść i powiedzieć "Dajcie mi Polsat, jedynkę, tvn24, Eurosport i Discovery". Są pakiety, wśród których trzeba wybrać. Są ogólnie dwa podejścia:
1. Każdy droższy pakiet zawiera to, co tańszy + dodatkowe programy (tak jest w Cyfrze i Polsacie)
2. Kanały są przydzielone do różnych pakietów w zależności od tematyki programu - możesz wziąć sobie pakiet programów dokumentalnych, sportowych itp. (tak jest w n)

Jest też grupa kanałów, które dokupuje się niezależnie od pakietów, jako opcje dodatkowe, np HBO

07.08.2010
11:30
[34]

_MyszooR_ [ Senator ]

asdasd793 - w N za 54 zl/miesiac masz te kanaly i to discovery masz dodatkowo w hd

07.08.2010
11:33
[35]

asdasd793 [ Konsul ]

dzieki, ale juz w zasadzie zdecydowalem sie na zakup telewizji na karte hd. z tym ze na allegro caly zestw kosztuje piec baniek. nie znam sie na tym i dlatego pytam czy da rade zlozyc cos tanszego do odbiory tejze telewizji?

07.08.2010
12:25
smile
[36]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Najlepiej kup TVP1,2 i TVP Info, może wtedy da się je oglądać bo teraz to totalne dno. ,,Moda na sukces" ma już 5100 odcinków. Debile, którzy oglądacie, pytanie do Was : co było w odc. 3600.? Nagroda czeka: udział w premierze odc. 8266, na OIOMie lub oddziale geriatrycznym. Szaleństwo. Na poważnie to ja mam C+ podstawowy pakiet i oglądam tylko Discavery 5 opcji, super ale chamy nawet tu nie dadzą odetchnąć od reklam. To już świństwo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.