GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Promocja EA - Opłacało się ?

06.08.2010
13:04
[1]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Promocja EA - Opłacało się ?

Kupiłem 2 gry w promocji EA 2 za 1 .. Dragon Age: Początek i The Saboteur .. w Saturnie za 49.90 (Jak wszędzie)

06.08.2010
13:05
smile
[2]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Według mnie tak, niezła promocja

06.08.2010
13:06
smile
[3]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

To ja już zbieram na DA i L4D 2

06.08.2010
13:20
[4]

gtowiec [ Kanapka ]

mi dzisiaj doszło z g r a m.pl mass effect 2 i left 4 dead 2 ile grania :P

06.08.2010
13:53
smile
[5]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Nie długo kupuję Mass Effect 2 Dragon's Age Origin oraz DA Przebudzenie...Czyli zapłacę 150 zł
Czyli za darmo będe miał 3 dodatkowe gry:)Na pewno wykorzystam tą okazję :) Pewne jest że wezmę NFS Shift Ojciec Chrzestny i albo L4D2 lub Orange box.

06.08.2010
14:28
[6]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Radze ci zainstalować od razu Saboteura i sprawdzić czy działa poprawnie.
Gra ma kłopoty z obsługą niektórych radeonów.

06.08.2010
14:32
[7]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

@Vaerin - Jest na to fix , ale nawet po jego zainstalowaniu potrafą klatki spadać do 16 FPS.

06.08.2010
15:04
smile
[8]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Jak myślicie co jest lepsze L4D2 czy Orange Box???...Od razu mówię że Portal mam za darmo ze Steam'a jak była ta promocja...

06.08.2010
15:31
smile
[9]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

l4d2 lepszy moim zdaniem..
Póki mam jeszcze GeForce 6100 ( Radek będzie w Poniedziałek) gra działa w 12-20 fps full minimum.. jestem zachwycony gra jest cudowna .. ! Idę grać dalej .. ale nie mogę kuchni odnaleźć:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.