CroopMan [ Vito Scaletta ]
Promocja EA - Opłacało się ?
Kupiłem 2 gry w promocji EA 2 za 1 .. Dragon Age: Początek i The Saboteur .. w Saturnie za 49.90 (Jak wszędzie)

jarooli [ Generaďż˝ ]
Według mnie tak, niezła promocja

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
To ja już zbieram na DA i L4D 2
gtowiec [ Kanapka ]
mi dzisiaj doszło z g r a m.pl mass effect 2 i left 4 dead 2 ile grania :P

Simba14 [ Generaďż˝ ]
Nie długo kupuję Mass Effect 2 Dragon's Age Origin oraz DA Przebudzenie...Czyli zapłacę 150 zł
Czyli za darmo będe miał 3 dodatkowe gry:)Na pewno wykorzystam tą okazję :) Pewne jest że wezmę NFS Shift Ojciec Chrzestny i albo L4D2 lub Orange box.
Vaerin [ Balls of Steel ]
Radze ci zainstalować od razu Saboteura i sprawdzić czy działa poprawnie.
Gra ma kłopoty z obsługą niektórych radeonów.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
@Vaerin - Jest na to fix , ale nawet po jego zainstalowaniu potrafą klatki spadać do 16 FPS.

Simba14 [ Generaďż˝ ]
Jak myślicie co jest lepsze L4D2 czy Orange Box???...Od razu mówię że Portal mam za darmo ze Steam'a jak była ta promocja...

CroopMan [ Vito Scaletta ]
l4d2 lepszy moim zdaniem..
Póki mam jeszcze GeForce 6100 ( Radek będzie w Poniedziałek) gra działa w 12-20 fps full minimum.. jestem zachwycony gra jest cudowna .. ! Idę grać dalej .. ale nie mogę kuchni odnaleźć:D