GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Machinarium za 15,88 zł !

06.08.2010
13:01
smile
[1]

miki [ Too Deep ]

Machinarium za 15,88 zł !

Czesi z Amanity ogłosili piracką amnestie. Machinarium można zakupić (do 12.08) i pobrać w cenie 15,88zł.



Otrzymujemy do ściągnięcia 3 wersje gry (Windows, Mac, 32bit Linux) i soundtrack (w MP3).

Myślę że warto wspomóc to niezależne studio bo ta gra jest arcydziełem. Czekamy na Machinarium 2...

06.08.2010
13:12
smile
[2]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Tutaj nie ma sie co zastanawiac. Brac! Poki jest...

06.08.2010
13:17
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Bardzo dobra gra. Języka nie trzeba znać, bo nie ma dialogów.

06.08.2010
13:26
[4]

el.kocyk [ Senator ]

informacja przydatna,a le mi cena wychodzi € 4,79 EUR (USD 6,10) a jakby nie liczyc to nie jest 15.88

06.08.2010
13:29
smile
[5]

qLa [ MPO Medic ]

Kupione:)
Sliczne dzieki miki za informacje, juz ostatnio bralem sie za zakup online, ale 70 zl nie mialem, teraz to sa po prostu grosze za tak genialna gre i tak cudowny soundtrack.

06.08.2010
13:29
[6]

sebeksk [ Urdnot Wrex ]

el.kocyk -----> bo jeszcze VAT dochodzi

06.08.2010
13:29
smile
[7]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Z cena jest ogolnie dziwne zamieszanie gdyz na stronie widnieje 5€ + Vat (na terenie EU), a mnie poki co pojawia sie cena 3,92€ :) Czyli jeszcze taniej.

06.08.2010
13:47
[8]

qLa [ MPO Medic ]

Wychodzi jakos 19 zl.

06.08.2010
17:12
smile
[9]

miki [ Too Deep ]

a sorki, mój błąd, nie zaznaczyłem że to cena netto (bez vatu)

Dokładnie cena podana jest w $ i wynosi bez vatu 5$. Z vatem 6.10$

Po dzisiejszym kursie paypala:
15,86 zł
VAT (22%) 3,49 zł
Razem: 19,36 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.