
miki [ Too Deep ]
Machinarium za 15,88 zł !
Czesi z Amanity ogłosili piracką amnestie. Machinarium można zakupić (do 12.08) i pobrać w cenie 15,88zł.
Otrzymujemy do ściągnięcia 3 wersje gry (Windows, Mac, 32bit Linux) i soundtrack (w MP3).
Myślę że warto wspomóc to niezależne studio bo ta gra jest arcydziełem. Czekamy na Machinarium 2...

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Tutaj nie ma sie co zastanawiac. Brac! Poki jest...
mirencjum [ operator kursora ]
Bardzo dobra gra. Języka nie trzeba znać, bo nie ma dialogów.
el.kocyk [ Senator ]
informacja przydatna,a le mi cena wychodzi € 4,79 EUR (USD 6,10) a jakby nie liczyc to nie jest 15.88

qLa [ MPO Medic ]
Kupione:)
Sliczne dzieki miki za informacje, juz ostatnio bralem sie za zakup online, ale 70 zl nie mialem, teraz to sa po prostu grosze za tak genialna gre i tak cudowny soundtrack.
sebeksk [ Urdnot Wrex ]
el.kocyk -----> bo jeszcze VAT dochodzi

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Z cena jest ogolnie dziwne zamieszanie gdyz na stronie widnieje 5€ + Vat (na terenie EU), a mnie poki co pojawia sie cena 3,92€ :) Czyli jeszcze taniej.
qLa [ MPO Medic ]
Wychodzi jakos 19 zl.

miki [ Too Deep ]
a sorki, mój błąd, nie zaznaczyłem że to cena netto (bez vatu)
Dokładnie cena podana jest w $ i wynosi bez vatu 5$. Z vatem 6.10$
Po dzisiejszym kursie paypala:
15,86 zł
VAT (22%) 3,49 zł
Razem: 19,36 zł