
koko_pl [ Junior ]
Którego pada wybrać ?
Otóż mam do wyboru 2 pady firmy Logitech :)
Logitech Dual Action lub Rumblepad 2
Doradzcie który pad jest wytrzymalszy , solidniejszy itp
Pozdro !
SysOp [ Generaďż˝ ]
Rumble Pad 2 najlepiej Cordless, mam już 2 lata i działa jak nowy.
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Ja bym wybrał pada od x360 zamiast tego logitecha. Miałem kiedyś Logitech Dual Action, nie dało się skalibrować jednego analoga. Ale to było dawno, w nowych modelach pewnie to poprawili.