GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którego pada wybrać ?

06.08.2010
12:56
smile
[1]

koko_pl [ Junior ]

Którego pada wybrać ?

Otóż mam do wyboru 2 pady firmy Logitech :)

Logitech Dual Action lub Rumblepad 2

Doradzcie który pad jest wytrzymalszy , solidniejszy itp

Pozdro !

06.08.2010
13:03
[2]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Rumble Pad 2 najlepiej Cordless, mam już 2 lata i działa jak nowy.

06.08.2010
13:05
[3]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Ja bym wybrał pada od x360 zamiast tego logitecha. Miałem kiedyś Logitech Dual Action, nie dało się skalibrować jednego analoga. Ale to było dawno, w nowych modelach pewnie to poprawili.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.