GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opłata spedycyjna co to?

06.08.2010
12:18
smile
[1]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Opłata spedycyjna co to?

Witam chciałem kupić to ale nie wiem co to jest to pogrubione 20zł opłaty spedycyjnej co to? Czy kupując ten produkt zapłacę 89,45 czy o 20 zł więcej?

06.08.2010
12:19
[2]

peterkarel [ DX ARMY ]

koszt przesyłki ?

06.08.2010
12:19
[3]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Przesyłka

Spedycja to działalność polegająca na organizowaniu przewozu towaru.

06.08.2010
12:25
[4]

rabitos [ Hero is Dead ]

20 zł to po prostu przesyłka, oni trochę mylą pojęcia.

Chociaż tam jest napisane, że "20zł brutto, niezależnie od liczby zakupionych towarów i miejsca odbioru na terenie Polski (dotyczy także odbioru własnego w sklepach firmowych SOFTON)"

Więc może to być dodatkowa opłata niezależnie od opłaty transportu, czyli najprawdopodobniej liczą sobie za przygotowanie towaru. Lepiej wyślij zapytanie do nich.

06.08.2010
12:30
[5]

kamyk_samuraj [ Legend ]

rabitos -> w czym mylą pojęcia?
«przewóz i dostawa towarów wykonywane przez przedsiębiorstwo przewozowe»

06.08.2010
12:32
[6]

rabitos [ Hero is Dead ]

Kamyk prowadzę firmę transportowo spedycyjną i zapewniam Cię, że spedycja to nie przewóz towarów, a jedynie przygotowanie dokumentów, ubezpieczeń i doradztwo.

Przewóz to po prostu transport.

06.08.2010
13:10
[7]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Aha dzięki zapytanie wysłałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc się tutaj zapytałem jeszcze raz dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.