
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Opłata spedycyjna co to?
Witam chciałem kupić to ale nie wiem co to jest to pogrubione 20zł opłaty spedycyjnej co to? Czy kupując ten produkt zapłacę 89,45 czy o 20 zł więcej?
peterkarel [ DX ARMY ]
koszt przesyłki ?
kamyk_samuraj [ Legend ]
Przesyłka
Spedycja to działalność polegająca na organizowaniu przewozu towaru.
rabitos [ Hero is Dead ]
20 zł to po prostu przesyłka, oni trochę mylą pojęcia.
Chociaż tam jest napisane, że "20zł brutto, niezależnie od liczby zakupionych towarów i miejsca odbioru na terenie Polski (dotyczy także odbioru własnego w sklepach firmowych SOFTON)"
Więc może to być dodatkowa opłata niezależnie od opłaty transportu, czyli najprawdopodobniej liczą sobie za przygotowanie towaru. Lepiej wyślij zapytanie do nich.
kamyk_samuraj [ Legend ]
rabitos -> w czym mylą pojęcia?
«przewóz i dostawa towarów wykonywane przez przedsiębiorstwo przewozowe»
rabitos [ Hero is Dead ]
Kamyk prowadzę firmę transportowo spedycyjną i zapewniam Cię, że spedycja to nie przewóz towarów, a jedynie przygotowanie dokumentów, ubezpieczeń i doradztwo.
Przewóz to po prostu transport.
Pawlo94 [ Illusive Man ]
Aha dzięki zapytanie wysłałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc się tutaj zapytałem jeszcze raz dzięki