GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fable II achievementy.

06.08.2010
12:05
[1]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Fable II achievementy.

Siemka, pomoże mi ktoś zrobić kilka aczików?
Czarny Rycerz - The Black Knight bądz The Duelist
Lalki(The Dollcatcher) - tylko na chwile, zaraz bym oddał.
Omnibus - The Completionist

Błagam ;/

Czytałem na tym forum:

Tam użytkownicy pomogali, UrbixPL i Whezy. Jeśli to czytacie to możecie mi pomóc? Albo ktoś inny. Był bym bardzo wdzięczny, mógł bym w zamian coś dać albo pomóc.

06.08.2010
12:38
[2]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Up.

06.08.2010
14:02
smile
[3]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Nikt mi nie pomoże? Widocznie nikomu się nie chcę ;(

06.08.2010
15:21
smile
[4]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Dzięki GOL'owicze za pomoc, wiedziałem, że mogę na was liczyć. Wątek zamknięty!!!! ;/

06.08.2010
15:22
smile
[5]

Qverty™ [ Legend ]

Nie ma za co!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.