GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

apple vs. google :-)

06.08.2010
10:47
smile
[1]

ronn [ Legend ]

apple vs. google :-)


apple vs. google :-)  - ronn
06.08.2010
10:50
[2]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Z punktu widzenia użytkownika końcowego nie ma to AŻ TAK wielkiego znaczenia jak z punktu widzenia developera. Jestem przekonany, że użytkownik iphone dostanie w apple store takie aplikacje, jakie są mu potrzebne.

06.08.2010
10:58
[3]

r_ADM [ Senator ]

Moze jakby ludzie od androida zastosowali ten sam algorytm co apple to tez by mieli takie fajne aplikacje :)

06.08.2010
11:25
[4]

ronn [ Legend ]

moze pod tym wzgledem sa troche do tylu (chociaz imo nie ustepuja znacznie pod tym wzgledem, a do konca tego roku prawdopodobnie sporo sie zmieni..)

za to:

By August 2010, there are over 100,000 applications available for download in the Android Market, with over 1 billion application downloads. Recent months (in 2010) have shown an ever increasing growth rate, recently (in May 2010) surpassing 10,000 additional applications per month.

A report in July 2010 by Distimo showed that the Android Market features the highest percentage of free apps, with over 57% being free to download, double the amount of Apple Inc.'s App Store, in which only 28% of apps are free. Other competitors, such as Nokia's Ovistore and Blackberry's App World had 26%, with Windows Marketplace only having 22%.

06.08.2010
11:37
[5]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

A ile z tych 100 000 aplikacji ma sens? Ja np. używam kalendarza i maili a to w sumie było razem z telefonem, do tego może ze 2-3 gierki. Za aplikacje typu "is it friday"? dziękuję :)

06.08.2010
11:47
[6]

ronn [ Legend ]

launcher pro
dialer one
handcet sms
barcode scanner
foobar remote
fxcamera
google googles
google skymap
my tracks
ipla
layar
listen
mapy
places directory
scanner radio
shazam
talk
voice
task manager
transdroid
wifi analyzer
swype keyboard
latitude
astro
shopper
compass
weatherbug
gadu-gadu by leszo
acurrency

.. a to tylko kilka przykladow

06.08.2010
11:48
[7]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Ooo, jeszcze z BlackBerry Maps korzystam, dzięki za przypomnienie.

06.08.2010
11:54
[8]

Lutz [ Legend ]

ronn, miesiac siedze na androidzie, w strefie gdzie mam dostep rowniez do aplikacji platnych.
Androidowe zaplecze rosnie dosc szybko, ale procent gowna w sklepie jest nieporownywalny z apple store.
Uwazalem zawsze, ze najgorsza rzecza jaka apple zrobilo w apple store jest zatwierdzanie aplikacji.
Dzisiaj, uwazam, ze byl to jeden z lepszych pomyslow (oczywiscie chodzi mi o weryfikacje, nie odrzucanie "konkurencji")

reasumujac, "wolnosc" developingu aplikacji androidowych nie przeklada sie nijak na jakosc tych aplikacji.
to co podales w swoim spisie, to praktycznie w wiekszosci popierdolki :)

06.08.2010
12:11
smile
[9]

ronn [ Legend ]

zapomnialem o tym:



(mozna uruchomic w polsce, mimo ze w teorii jest niedostepna)


apple vs. google :-)  - ronn
06.08.2010
12:14
smile
[10]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

launcher pro jest w markecie? jakoś nie mogę go znaleźć

edit. on działa od 1.6 czy 2.1? czy to nie ma znaczenia?

06.08.2010
12:16
[11]

Lutz [ Legend ]

eeeeh, ta nawigacja to koszmar w praktyce niestety :D

swoja droga pytanie, moze zna ktos jakas nakladke, ktora pozwoli na normalne uzywanie copy/paste i zaznaczanie tekstu tak, zeby bylo wiadomo co sie zaznacza?

06.08.2010
12:20
[12]

.:Jj:. [ Legend ]


apple vs. google :-)  - .:Jj:.
06.08.2010
13:46
[13]

ronn [ Legend ]

misiek -->

jest w markecie, nie wiem czy dziala z 1.6, ja uzywam na 2.1

teraz to w ogole nie wyobrazam sobie korzystania z telefonu bez niego :)

lutz -->

2.2



aplikacji nie znam, ale zapewne jest cos do tego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.