GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Ożyj i zwyciężaj" czas na OSHEE

06.08.2010
10:29
smile
[1]

tygrysek [ behemot ]

"Ożyj i zwyciężaj" czas na OSHEE



zimnego lecha zbojkotowali ... teraz czas na oshee ... najlepiej zburzyć hotel!

06.08.2010
10:33
smile
[2]

misiek345 [ Generaďż˝ ]


"Ożyj i zwyciężaj" czas na OSHEE - misiek345
06.08.2010
10:34
[3]

Kyahn [ Rossonero ]

Obrońcom Lecha Kaczyńskiego wszystko kojarzy się z jednym, jacyś strasznie przewrażliwieni są.
Ciekawe ile lat upłynie zanim przestaną wszystko podpinać pod katastrofę w Smoleńsku.

06.08.2010
10:41
smile
[4]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Ludzie, Lech był nie na miejscu, ale to czysty przypadek. A przypadki powinny się rządzić swoimi prawami, inaczej można napędzić potężną machinę finansową opartą na skandalach.

Zdjęli Lecha i od razu ktoś to wykorzystał (zdziwiłbym się, gdyby tak nie było). Obrońcy czci zmarłego prezydenta sami sobie zaszkodzili. Przykry jest jedynie fakt, że ktoś zarabia na tragedii narodowej.

06.08.2010
10:46
[5]

Caine [ Legend ]

[4] Zgadzam się.

06.08.2010
10:51
[6]

Kyahn [ Rossonero ]

Ludzie, Lech był nie na miejscu

A wg mnie był jak najbardziej na miejscu.
To co się dzieje w Polsce podchodzi pod paranoję.

06.08.2010
10:52
[7]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Z marketingowego punktu widzenia strzał w dziesiątkę, bo przez to pierwszy raz usłyszałem, że w ogóle jest taki produkt. Chociaż tak naprawdę dowiedziałem się, że jest to reklama jakiegoś energetyka, jego nazwę pierwszy raz zobaczyłem w tym wątku.

06.08.2010
10:56
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przykry jest jedynie fakt, że ktoś zarabia na tragedii narodowej.

Niestety juz od dnia katastrofy rozpoczelo sie "zarobkowanie" na niej, wiec przykro to mowic, ale zdazylem przywyknac.

06.08.2010
11:23
[9]

kubomił [ Legend ]

To jest izotonik tak btw :D

A dlaczego nie na miejscu reklama? Zimny Lech chyba tylko pisiorom się kojarzył z ich cesarzem.

06.08.2010
11:25
[10]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Paudyn- może źle się wyraziłem. Naturalnie, że zawsze ktoś zarabia, choćby sprzedawcy kwiatów pod pałacem. Chodziło mi o bezczelną próbę wywołania skandalu, bo przecież każdy na takie hasła uwagę zwraca, bardziej lub mniej. A pamięć zmarłej osoby, już nawet pomijając kim była, jest przeliczana na zera. I wszystko pod pretekstem protestu przeciwko hipokryzji, bo tym (protestem, nie hipokryzją) według mnie jest umiejscowienie akurat tego hasła i akurat w tym miejscu. Strzał w dziesiątkę, jak powiedział Baron Samedie, ale i tak niesmak pozostaje.

06.08.2010
11:35
smile
[11]

ciemek [ Senator ]

to moze ...

"PADLES - POWSTAN! powerade"

a mnie ta cala sytuacja smieszy:) Moze w ogole historie tez przepiszemy od poczatku?

Nie wiem czy to wazne ale obie kampanie marketingowe i oba hasla zaczely sie przed katastrofa.

06.08.2010
11:40
smile
[12]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

haha taa powerade by pozamiatal :D

przeciez to jest czysta paranoja, kur*a co za kraj.

edit: [13] hahaha genialne

06.08.2010
11:43
smile
[13]

.Condzior [ Pretorianin ]



Zaczynam się bać odświeżać portale informacyjne :D

06.08.2010
12:35
smile
[14]

miki [ Too Deep ]

bardzo zdrowa reakcja na łączenie wszystkiego z katastrofą... Kto krzyżem wojuje od krzyża ginie ;-)

ten demot [2] oddaje w pełni sytuację...

06.08.2010
12:44
[15]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

<wzdycha> Wy naprawdę nie widzicie w tym prymitywnego wręcz wykorzystywania waszej ciemnoty?

06.08.2010
12:48
smile
[16]

pompaziom [ Hatifnat ]

szkoda że nie jest to reklama powerade
,,PADŁEŚ POWSTAŃ POWERADE''

06.08.2010
12:50
smile
[17]

Kowal172 [ Music Producer ]

tych posłów już poje**ło? ile można ? co w tym haśłe jest złego ?
takie rzeczy tylko w polsce!

06.08.2010
12:55
smile
[18]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

[13] <-

Kocham ten kraj..

06.08.2010
13:32
smile
[19]

Tirane [ Bumbibjornarna ]

Komedia. :D

06.08.2010
13:43
[20]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Wy naprawdę nie widzicie w tym prymitywnego wręcz wykorzystywania waszej ciemnoty?

Who cares?

Niedługo dojdzie do tego, że nie można będzie niczego powiedzieć, pokazać itp. aby nie urazić czyjejś pamięci. W końcu dojdzie do tego, iż ten kraj stanie się jednym, wielkim zbiorowiskiem krzyży ku czci zmarłych. Jeśli takie działania jak te podane w linkach powstrzymają ten proces to jestem za.

06.08.2010
13:46
[21]

Genetyk [ Generaďż˝ ]

ktoś niedawno powiedział, że Polska jest jak dziecko niepełnosprawne umysłowo - trzeba kochać ale nadziei na wyzdrowienie nie ma!

06.08.2010
13:51
smile
[22]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Macco - Właśnie widzę że wam to obojętne, wasze święte oburzenie które jest w sumie równe fanatycznemu oburzeniu drugiej strony w poziomie głupoty jest ważniejsze : )

06.08.2010
13:58
[23]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

sondaż na wyborczej mówi wszystko.


"Ożyj i zwyciężaj" czas na OSHEE - veyron96
06.08.2010
14:05
[24]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Dycu nie mów Wy bo ja się wypowiadam tylko w swoim imieniu.

I tak jak mówisz temu oburzeniu obydwu stron bardzo mało brakuje do fanatyzmu. A fanatyzm jest domeną ciemnych mas. Ja uważam się za człowieka myślącego więc w sporze brać udziału nie zamierzam, ale bardzo cieszy mnie fakt, iż ktoś walczy o to abyśmy nadal mieli Rzeczpospolitą a nie Rzeczpospolitą pamięci Lecha Kaczyńskiego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.