GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Global Starcraft II League

06.08.2010
10:09
[1]

mikecortez [ Generaďż˝ ]

Global Starcraft II League

We wrzesniu ruszaja zapisy do Global Starcraft II League, miedzynarodowego turnieju organizowanego przez GomTV - Koreanskiego partnera Blizzarda. Jezeli sa zainteresowani to odsylam na strone gdzie znajdziecie wiecej informacji na ten temat:



Jest o co walczyc, nagroda glowna to $85,700 USD!! Poprzez serwis GomTV kazdy na swiecie bedzie mogl ogladac lige na zywo. Jest to chyba pierwszy turniej z tak wysokimi wygranymi.

Winner: 100,000,000 KRW (aprox. $85,700 USD)
Runner-Up: 30,000,000 KRW (aprox. $25,700 USD)
Semi-Finalists: 10,000,000 KRW (aprox. $8,600 USD)
Quarter-Finalists: 4,000,000 KRW (aprox. $3,400 USD)
Round of 16: 2,000,000 KRW (aprox. $1710 USD)
Round of 32: 500,000 KRW (aprox. $430 USD)
Round of 64: 300,000 KRW (aprox. $260 USD)

Oczywyscie o wygranej mozemy tylko pomarzyc :), ale dobrze, ze e-sport rosnie w sile.

06.08.2010
10:26
smile
[2]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Powodzenia z Koreańczykami.

06.08.2010
10:36
smile
[3]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

nagrody nawet spoko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.