mikecortez [ Generaďż˝ ]
Global Starcraft II League
We wrzesniu ruszaja zapisy do Global Starcraft II League, miedzynarodowego turnieju organizowanego przez GomTV - Koreanskiego partnera Blizzarda. Jezeli sa zainteresowani to odsylam na strone gdzie znajdziecie wiecej informacji na ten temat:
Jest o co walczyc, nagroda glowna to $85,700 USD!! Poprzez serwis GomTV kazdy na swiecie bedzie mogl ogladac lige na zywo. Jest to chyba pierwszy turniej z tak wysokimi wygranymi.
Winner: 100,000,000 KRW (aprox. $85,700 USD)
Runner-Up: 30,000,000 KRW (aprox. $25,700 USD)
Semi-Finalists: 10,000,000 KRW (aprox. $8,600 USD)
Quarter-Finalists: 4,000,000 KRW (aprox. $3,400 USD)
Round of 16: 2,000,000 KRW (aprox. $1710 USD)
Round of 32: 500,000 KRW (aprox. $430 USD)
Round of 64: 300,000 KRW (aprox. $260 USD)
Oczywyscie o wygranej mozemy tylko pomarzyc :), ale dobrze, ze e-sport rosnie w sile.

Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Powodzenia z Koreańczykami.

micmur13 [ Generaďż˝ ]
nagrody nawet spoko