Belert [ Legend ]
Nowa klawiatura
Mam prosbe ,powoli psuje mi sie klawiatura ,mialem tracera i bylem zadowolony.
Poszukuje nowej.
Ale mam dwa warunki:
-duzy enter
-wylacznik wylaczajacy komputer na klawiaturze
to drugie z uwagi na zonke najwazniejsze.
Prosze o pomoc.I raczej nie radiowa tylko zwyczajna.

Widzący [ Legend ]
Weź jakiegoś Microsofta, sam używam KB-0168 i myślę że będzie dobry, ma klawisze dodatkowe rozpoznawane automatycznie przez system (Win7).
raziel88ck [ Legend ]
Belert - na co ci duzy enter? Tylko przestarzale klawiatury oferuja takie cos, takie masz duze paluchy? W takim razie jakim cudem trafiasz w klawisze z literkami. Drugie, na co ci wylacznik w klawiaturze? Tez kiedys go mialem i czasem przypadkowo wylaczalem nim kompa. Beznadzieja jak dla mnie i chyba takie rozwiazania znajdziesz w tandetnych tracerach.
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Ja mam taniego tracera za 20 dychy i ma to wszystko co napisałeś.
Belert [ Legend ]
raziel ,napisalem ze z uwagi na zonke.
Puszczam jej winampa i ide do pracy a on sobe potem naciska ten przycisk i po wszystkim :)
Wole to niz jak naciska na wylacznik glowny albo odlacza go od pradu :)