GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa klawiatura

06.08.2010
09:56
[1]

Belert [ Legend ]

Nowa klawiatura

Mam prosbe ,powoli psuje mi sie klawiatura ,mialem tracera i bylem zadowolony.
Poszukuje nowej.
Ale mam dwa warunki:
-duzy enter
-wylacznik wylaczajacy komputer na klawiaturze

to drugie z uwagi na zonke najwazniejsze.
Prosze o pomoc.I raczej nie radiowa tylko zwyczajna.

06.08.2010
10:00
smile
[2]

Widzący [ Legend ]

Weź jakiegoś Microsofta, sam używam KB-0168 i myślę że będzie dobry, ma klawisze dodatkowe rozpoznawane automatycznie przez system (Win7).

06.08.2010
10:01
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Belert - na co ci duzy enter? Tylko przestarzale klawiatury oferuja takie cos, takie masz duze paluchy? W takim razie jakim cudem trafiasz w klawisze z literkami. Drugie, na co ci wylacznik w klawiaturze? Tez kiedys go mialem i czasem przypadkowo wylaczalem nim kompa. Beznadzieja jak dla mnie i chyba takie rozwiazania znajdziesz w tandetnych tracerach.

06.08.2010
10:07
[4]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Ja mam taniego tracera za 20 dychy i ma to wszystko co napisałeś.

06.08.2010
11:58
[5]

Belert [ Legend ]

raziel ,napisalem ze z uwagi na zonke.
Puszczam jej winampa i ide do pracy a on sobe potem naciska ten przycisk i po wszystkim :)
Wole to niz jak naciska na wylacznik glowny albo odlacza go od pradu :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.