GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały problem

06.08.2010
09:20
[1]

molik2121 [ Pretorianin ]

Mały problem

Cześc mam zamiar kupic konsole xbox 360 dokłednie mam na oku tą ale jest taki problem czy będę mógł podłączyc xboxa pod mój monitor powiedzcie czy mogę bo ja się na tym nie znam bo konsoli jeszcze iegdy nie miałem!!

06.08.2010
09:21
[2]

molik2121 [ Pretorianin ]

Sory dałem 2 razy xboxa tu link do monitora taki mam!!

06.08.2010
10:18
[3]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

da sie kabelm vga bo twoj monitor hdmi nie posiada (nie zauwazylem w kazdym badz razie), tylko masz monitor no yy 'kwadratowy' a obraz xboxa jest panoramiczny i bedzie tak o wygladac i beda paski na dole i na gorze (z tego co mi wiadomo, moze sie myle ale watpie xd)

06.08.2010
10:22
[4]

molik2121 [ Pretorianin ]

czyli muszę mieć kabel vga?? Np : taki??

06.08.2010
10:37
[5]

Artilio [ Black Templar ]

Tak taki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.