GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic nie odpala!!!

06.08.2010
08:32
[1]

Fabianos [ Centurion ]

gothic nie odpala!!!

Kupiłem gothic 1 oraz gothic 2 i obie gry sie nie uruchamiaja. Kiedys działały, a teraz gdy chce wlaczyc nic sie nie dzieje. Proces uruchamiony, a gra nie działa, nie odpala. tak samo gothic 1 i gothic 2. Co robic?!

06.08.2010
08:54
[2]

maciejkami [ Pretorianin ]

zadnych konkretow nie podales. jaki windows, miales zainstalowane jakies modyfikacje? co sie wyswietla podczas uruchamiania?
moze wystarczy odinstalowac i zainstalowac ponownie gry.

06.08.2010
09:05
[3]

Aurelinus [ Amun-Ra ]

No właśnie, może trzeba je zainstalować...? ;)

06.08.2010
09:13
[4]

Zebius [ Konsul ]

Jak masz kartę Nvidii to poczekaj na nowe stery, które mają naprawić ten problem.

06.08.2010
09:55
[5]

Fabianos [ Centurion ]

Windows XP, z modyfikacjami wizualnymi. Gry przeinstalowane kilkakrotnie i nic. Błąd zaden sie nie wyswietla, poprostu odpalam i nic, mam nvidie i chyba to jest ten problem. Tylko teraz pytanie: ile mam czekać, widze ze tamten temat byl zakladany rok temu

06.08.2010
13:49
[6]

Fabianos [ Centurion ]

up

06.08.2010
14:03
smile
[7]

CodeM [ Pretorianin ]

Sterowniki do karty graficznej:)

Albo masz syf w systemie:)

06.08.2010
14:34
[8]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Windows XP, z modyfikacjami wizualnymi. Gry przeinstalowane kilkakrotnie i nic. Błąd zaden sie nie wyswietla, poprostu odpalam i nic, mam nvidie i chyba to jest ten problem. Tylko teraz pytanie: ile mam czekać, widze ze tamten temat byl zakladany rok temu

Mi takie modyfikacje niezły sajgon w systemie zrobiły.

06.08.2010
14:39
[9]

Zebius [ Konsul ]

W tym temacie co podałem gostek z nVidii napisał, że w serii sterów 260.xx ten błąd będzie naprawiony.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.