Fabianos [ Centurion ]
gothic nie odpala!!!
Kupiłem gothic 1 oraz gothic 2 i obie gry sie nie uruchamiaja. Kiedys działały, a teraz gdy chce wlaczyc nic sie nie dzieje. Proces uruchamiony, a gra nie działa, nie odpala. tak samo gothic 1 i gothic 2. Co robic?!
maciejkami [ Pretorianin ]
zadnych konkretow nie podales. jaki windows, miales zainstalowane jakies modyfikacje? co sie wyswietla podczas uruchamiania?
moze wystarczy odinstalowac i zainstalowac ponownie gry.
Aurelinus [ Amun-Ra ]
No właśnie, może trzeba je zainstalować...? ;)
Zebius [ Konsul ]
Jak masz kartę Nvidii to poczekaj na nowe stery, które mają naprawić ten problem.
Fabianos [ Centurion ]
Windows XP, z modyfikacjami wizualnymi. Gry przeinstalowane kilkakrotnie i nic. Błąd zaden sie nie wyswietla, poprostu odpalam i nic, mam nvidie i chyba to jest ten problem. Tylko teraz pytanie: ile mam czekać, widze ze tamten temat byl zakladany rok temu
Fabianos [ Centurion ]
up

CodeM [ Pretorianin ]
Sterowniki do karty graficznej:)
Albo masz syf w systemie:)
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Windows XP, z modyfikacjami wizualnymi. Gry przeinstalowane kilkakrotnie i nic. Błąd zaden sie nie wyswietla, poprostu odpalam i nic, mam nvidie i chyba to jest ten problem. Tylko teraz pytanie: ile mam czekać, widze ze tamten temat byl zakladany rok temu
Mi takie modyfikacje niezły sajgon w systemie zrobiły.
Zebius [ Konsul ]
W tym temacie co podałem gostek z nVidii napisał, że w serii sterów 260.xx ten błąd będzie naprawiony.