GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gta4 a asus k52jk

06.08.2010
07:12
[1]

name90 [ Junior ]

gta4 a asus k52jk

witam,
mam asusa k52j:
procesor: Intel Core i3 2x2.27GHz
pamiec: 3 GB
grafika: ATI Mobility Radeon HD 5145 1GB
gta4 sie odpala meni jest ok lecz gra sie wiesza (na prostej drodze grafa dziala poprawniw widac wszystkie efekty) jak moze byc przyczyna tego zjawiska??? prosze o szybka odp
pozdrawiam

06.08.2010
07:15
smile
[2]

name90 [ Junior ]

prosze o pomoc

06.08.2010
08:10
smile
[3]

name90 [ Junior ]

nadal nic

06.08.2010
08:41
[4]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Standardowo. Zainstaluj najnowsze stery do grafiki. Przeczyść komputer CClenerem, zainstaluj najnowszego patcha.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.