
DoMo96 [ Centurion ]
CoH online beta balans wojsk
Po mojej ostatniej potyczce w COHO (którą zresztą przegrałem) doszedłem do wniosku, że Wermacht ma lepsze wojska. Opiszę bitwę: mecz 3v3. Wszyscy gracze mają levele poniżej 10, gracze po stronie wermachtu wszyscy mają profil Blitzkriegu(chodzi mi o ten, który wybiera się przy robieniu postaci), po stronie amerykanów dwóch z profilem Infantry(w tym ja) i jeden z Airbornem. Graliśmy na mapie z 3 punktami kluczowymi. Na początku prowadziliśmy, mieliśmy 2 z trzech punktów, oni jeden. Próbowali odbić je piechotą, potem lekkimi czołgami w końcu ucichło(zero ataków z ich strony). Wtedy spróbowaliśmy zdobyć punkt środkowy. Nie udało się. Wybronili się czołgami. I zaatakowali. Z tego co zdążyłem nalicz mieli: 3 albo 4 pantery, 5-6 lżejszych czołgów i 4-5 tych pojazdów artyleryjskich, które przypominają czołgi( te z długa lufą :D). Zajęli pozostałe punkty kluczowe i ruszyli wprost na nasze bazy. Nie musieli w ogóle się zatrzymywać( nie mieliśmy czym się bronić). Jakim cudem oni mogli zbudować tyle pojazdów. Może wzięli je na raty XD Jeśli komuś chciało się to czytać i odpowiedzieć to dzięki wielkie!!