GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 2700 Vs. Nokia 7020

06.08.2010
00:02
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Nokia 2700 Vs. Nokia 7020

Cześć którą nokie byście mi polecali ?Obie są fajne i podobne tym, że 7020 jest z klapką, ma większy wyświetlacz o 2-dziesiątne cala.No nie wiem poradcie proszę !!!Ogólnie to chciałem telefon do 300zł NOWY, znalazłem te 2. 2700 fajna choć ta z klapką też :) czekam na wasze sugestie
PS.Czy to naprwadę że 2700 obsługuje karty yulko do 2Gb a 7020 do 16Gb ?

06.08.2010
00:07
[2]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Sorry pomyła zauważyłem że 7020 kosztuje 400zł a moze pocecacie jakąś nokie z klapką do 300 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.