Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Nokia 2700 Vs. Nokia 7020
Cześć którą nokie byście mi polecali ?Obie są fajne i podobne tym, że 7020 jest z klapką, ma większy wyświetlacz o 2-dziesiątne cala.No nie wiem poradcie proszę !!!Ogólnie to chciałem telefon do 300zł NOWY, znalazłem te 2. 2700 fajna choć ta z klapką też :) czekam na wasze sugestie
PS.Czy to naprwadę że 2700 obsługuje karty yulko do 2Gb a 7020 do 16Gb ?
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Sorry pomyła zauważyłem że 7020 kosztuje 400zł a moze pocecacie jakąś nokie z klapką do 300 zł