GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy telefon - opinie i porównanie

05.08.2010
21:34
[1]

muczaczos94 [ Konsul ]

Nowy telefon - opinie i porównanie

Witam panowie. Mam taki dylemat apropo telefonu. Co waszym zdaniem jest warte uwagi, a co nie? Proszę o układanie ich w kolejności od najlepszego do najgorszego waszym zdaniem oraz jakieś opnie użytkowników znających się na rzeczy bądź samych użytkowników.

samsung avila gps
samsung f480
samsung g600

Może jeszcze coś zaproponujecie do max 420zł? Musi mieć przynajmniej 2,2" wyświetlacz, aparat przynajmniej 3,2mpx. Nie chce np. nokia 6303 ponieważ nie podoba mi się z wyglądu i jest to taki klasyczny telefon.

06.08.2010
09:20
[2]

muczaczos94 [ Konsul ]

do tego jeszcze se k850i

06.08.2010
09:22
smile
[3]

Kowal172 [ Music Producer ]

Kup sobie używaną Samsun Omnia i900 (ja tak zrobiłem) i się nie przejmuj, telefonik ma wszystko to czego chcesz i nawet więcej (aparat 5mpix)

06.08.2010
09:24
[4]

Loon [Forza Inter] [ Konsul ]

ja mam f480 i jestem bardzo niezadowolony, zmieniam go za kilka dni i już czuję ulgę na samą myśl o tym, że pozbędę się tego badziewia

Poszukaj tutaj okazji na i5700, bo jest to telefon 3 klasy lepszy niz te, ktore podales, a cene ma smiesznie niska:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.