GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ankieta - proszę o pomoc.

05.08.2010
19:02
[1]

yyhhh [ Junior ]

Ankieta - proszę o pomoc.

Witam,
chciałbym prosić o pomoc w uzupełnieniu ankiety napisanej przeze mnie na potrzeby mojej pracy dyplomowej. Temat ankiety brzmi następująco: gry komputerowe - wartość czy zagrożenie?

Ankieta składa się z 2 części i 20 pytań, wypełnienie zajmie więc zaledwie kilka minut;)

Linki poniżej:



Z góry dziękuje za pomoc:)

05.08.2010
19:06
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Już na samym początku jest błąd. Można zaznaczyć albo płeć, albo podać wiek.

Edit --> A w pytaniu 5 można zrobić takie coś -->


Ankieta - proszę o pomoc. - BlackBolt
05.08.2010
19:09
smile
[3]

Kowal172 [ Music Producer ]

Wypełniłem ci to...piwko się należy:)

05.08.2010
19:10
[4]

kubomił [ Legend ]

Zrobione.

05.08.2010
19:27
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Gotowe

05.08.2010
19:31
[6]

ComeToPappy™ [ Chor��y ]

Gotowe :D

05.08.2010
19:42
[7]

50groszy:) [ Konsul ]

już swoją drogą pytanie 17 bodajże to czy potrzebna jest przemoc w grach jest jakieś takie dziwne i trudno jest na nie odpowiedzieć bo z jednej strony czasami jest a z drugiej nie

05.08.2010
21:00
[8]

Valter [ El Romantico ]

Gotowe :)

05.08.2010
21:12
[9]

da Vinci [ Ventriloquist ]

Ready! :D

07.08.2010
16:14
[10]

yyhhh [ Junior ]

Faktycznie, jest kilka błędów;/ Niestety, nic już z tym nie zrobię...
Dzięki wielkie dla wszystkich, bardzo pomocna z was ekipa;) A i odpowiedzi bardzo mi się podobają:)

07.08.2010
16:21
smile
[11]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Wypełnione.

07.08.2010
16:32
[12]

Aldaron127 [ Legionista ]

Done.
Daj znać o wynikach badań ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.