GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

uruchimi się czy nie?

05.08.2010
19:02
[1]

dawko1997 [ Junior ]

uruchimi się czy nie?

Pytanie o gta4 uruchomi mi się na takim czymś:
Procesor AMD Phenom 8650 Triple Core Procesor 2.30 GHz
Ram 4GB
Typ systemu 32 bit
Windows 7 Ultimate
Karta grafiki ATI Radeon HD 4600
Tylko nie wiem jak sprawdzić karte grafiki ale tak czy siak uruchomi się?

05.08.2010
19:04
smile
[2]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Chcesz się pochwalić to idź gdzie indziej... Dobrze wiesz że pójdzie...

05.08.2010
19:05
smile
[3]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

uruchimi się na 100%

ale czy się uruchomi to nie wiem

05.08.2010
19:06
[4]

dawko1997 [ Junior ]

aha dzięki za odp

06.08.2010
16:54
smile
[5]

DeatthShadow [ Pretorianin ]

Kazda gra sie uruchomi pytanie jest "Czy bedzie sie grala chociaz na najnizszych detalach przy plynnrj animacji"
Wiec odpowiem ci ze sie uruchomi i nawet pojdzie na srednich detalach przy optymalnej rozdzielczosci ekranu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.