GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czym sie kierowaliscie wybierajac swoje partnerki ?

05.08.2010
13:49
smile
[1]

king' bruce lee karate' mistrz [ Legionista ]

czym sie kierowaliscie wybierajac swoje partnerki ?

A tak się spytam, bo mnie to dość intryguje. Czym sie kierowaliscie wybierajac swoje życiowe partenrki ? Robiliście "przesiew" przez własny pryzmat kategorii czy po prostu szliście za glosem serca, nie zwazajac na wady ? Czuliście skrepowanie spoleczne, szukaliscie kogos kto bedzie dobrze prezentowal sie przy waszym boku- czy nie obchodzi was opinia obcych jak beda ja postrzegac ?

05.08.2010
13:52
smile
[2]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

cipą.

No co to za pytanie O_o .... Casting robiłem, kobiety zjeżdżały się aż z zimbabwe..

05.08.2010
13:53
[3]

sszaki [ Senator ]

wybrałem ją bo była piękna, bogata, inteligentna.... szkoda że byłem pijany :)


joke :P

05.08.2010
13:59
[4]

Reavek [ life coach ]

Długością.

05.08.2010
14:04
smile
[5]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Nie miala penisa...

05.08.2010
14:13
[6]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Nie szukałem, sama się znalazła. ;)

05.08.2010
14:22
[7]

mefsybil [ Legend ]

Ja też nie szukam, to one szukają mnie. ;)

05.08.2010
14:22
smile
[8]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

cycki

05.08.2010
14:23
[9]

kubomił [ Legend ]

Buforami.

05.08.2010
14:24
[10]

dzony600 [ Generaďż˝ ]

mefsybil
coś nie mogą znaleźć, bo ciągle siedzisz przy kompie

05.08.2010
14:26
smile
[11]

pablo397 [ sport addicted ]

miała fajne cycki. a potem okazalo, ze fajnie sie nam rozmawia, pasujemy do siebie, mamy podobne zainteresowania i ogolnie lubimy ze soba przebywac. i tak sie zaczelo (mam nadzieje, ze ukochana tego nie czyta :P)

05.08.2010
14:27
smile
[12]

ProTyp [ For the Horde! ]

[9]

05.08.2010
14:32
smile
[13]

QrKo [ Legend ]

Procesorem glownie, ale karta graficzna tez wazna :)

05.08.2010
14:34
[14]

-Fizz- [ Konsul ]

Przede wszystkim zwracałem uwagę na procesor, RAM i kartę graficzną. Na chwilę obecną jest to moja partnerka i mimo tego, że nie jest jakąś zajebistą sztuką (pochodzi z uboższej rodziny) cieszę się, że ją wybrałem.

05.08.2010
14:38
smile
[15]

Romo69 [ nvidiagm ]

Skojarzyło mi się z -->


czym sie kierowaliscie wybierajac swoje partnerki ? - Romo69
05.08.2010
14:39
smile
[16]

Molzey [ Generaďż˝ ]

Sam się nad tym czasem zastanawiam....

05.08.2010
14:44
[17]

yasiu [ Legend ]

kazała mi :(

05.08.2010
14:55
[18]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Wyrwałem ją na paprykarz.

05.08.2010
14:58
[19]

Trael [ Mr. Overkill ]

Ceną się kierowałem...

05.08.2010
17:12
[20]

erton [ Fink ]

Mi los oszczedzil takich dylematow, jestem skrajnie praworeczny, lewa nie potrafie nawet napisac SMSa, wyszlo wiec zupelnie naturalnie.

05.08.2010
17:21
smile
[21]

indi9 [ Pretorianin ]

tym :D


czym sie kierowaliscie wybierajac swoje partnerki ? - indi9
05.08.2010
17:38
smile
[22]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Udało mi się trafić w nią truskawką, inne jakoś "pocisk" omijał...

05.08.2010
17:49
[23]

vlodek2532 [ Senator ]

ja jebnął sporawym kartoflem bo an truskawkę to już nie reagowały

05.08.2010
17:52
[24]

yakuz [ YUM YUM ]

Stanem uzebienia.

05.08.2010
17:56
[25]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Rozsądkiem.

05.08.2010
18:02
smile
[26]

kuwis [ Pretorianin ]

to ja się podepnę może ktoś rozsądny odpowie staremu burakowi... moje kontakty z kobietami ograniczaly sie do d., tak wiec przez tyle lat czlowiek moze sie naprawde zepsuc. Znacie jakies fajne gatki, na poderwanie, zagadanie przez internet, jak sie umowic na spotkanie itd. ? Prosze o niewysmiewanie :D

05.08.2010
18:04
smile
[27]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

- Biorę 140 na klatę
- Mam Golfa III
- Miałem 4 z historii... w podstawówce

Nie wiem na co jeszcze lecą...

05.08.2010
18:22
[28]

kajtek603 [ International Level ]

Smuggler to żeś dowalił. Zobacz może ma jednak :P

05.08.2010
19:05
[29]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Datą ważności

05.08.2010
19:15
[30]

yakuz [ YUM YUM ]

Znacie jakies fajne gatki

Jasne, z gatek polesam stringi - zrobisz piorunujace wrazenie. :>

05.08.2010
19:17
smile
[31]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

kajtek - Pewnie wiekszego niz twoj no ale zadna sztuka,,,

05.08.2010
19:33
[32]

majonezowy [ Centurion ]

To ja dam przpowieść :)
Pewien informatyk miał dylemat, a mianowicie tak się złożyło, że miał dwie dziewczyny
i nadszedł dzień wyboru jednej z nich jako swojej narzeczonej a później żony, więc zrobił liste ich cech.
Piewsza z nich miała ukończoną szkołę wyższą z wyróżniniem z informatyki, umiała prać, gotować itp. super się im rozmawiało i współżyło. Druga natomiast była bardzo dobrą gospodynią, nie wadziła nikomu, życie z nią było jak w bajce miała również dyplom wyższej szkoły informatycznej. Którą powinien wybrać ??

spoiler start

... ... tą z większymi cyckami ... ..

spoiler stop

05.08.2010
19:49
smile
[33]

kuwis [ Pretorianin ]

Co Wy macie z tymi cyckami ? Wielkie nie znaczy lepsze ! Zazwyczaj jak duże to i obwisłe, a poza tym nie zawsze są fajne w dotyku. Ja już wolę mniejsze, ale żeby były kształtne i się fajne dotykało, a nie jakieś takie obwisłe jak macki u krowy.

06.08.2010
03:57
[34]

Old Devil [ Pretorianin ]

One szukają mnie. (na szczęście skutecznie) Ja jestem zbyt nieśmiały :D

06.08.2010
07:37
[35]

Belert [ Legend ]

to one wybieraja,ty mozesz najwyzej uciekac ,ale to czesto nieskuteczne:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.