GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukem tel do oglądania stron www

05.08.2010
13:39
[1]

sszaki [ Senator ]

Szukem tel do oglądania stron www

jaki telefon do surfowania po necie??

ogólnie telefonu używam do dzwonienia i przeglądania stron www :)

05.08.2010
13:39
smile
[2]

siwy346 [ addicted to music ]

Rozumiem, że budżet nieograniczony?:P

05.08.2010
13:43
[3]

sszaki [ Senator ]

dokładnie


no może do 1500-1700zl

05.08.2010
13:53
[4]

j.a.c.k [ tdcc ]

Samsung Galaxy S ?

05.08.2010
13:55
[5]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Nokia X6

05.08.2010
13:56
[6]

asdasd793 [ Konsul ]

weź coś z czterocalowym wyświetlaczem
ja do tego celu kupiłem samsunga wave ( a myślałem też o xperia x10)
i teraz się męczę :/

05.08.2010
13:59
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

Przy takim przedziale możesz dorwać HTC HD2 na którym można odpalić dosłownie wszystko i który ma bardzo duże wsparcie użytkowników:D

05.08.2010
14:02
[8]

sszaki [ Senator ]

zapomniałem napisać ze HTC odpada bo mi się nie podoba a to jest ważne i niezmienne :D

05.08.2010
14:20
[9]

titanium [ Legend ]

Jak to www to Motka milestone.

05.08.2010
14:22
[10]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Moze Galaxy S?

05.08.2010
14:25
[11]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Nokia N97:
- 32 GB pamięci wewnętrznej
- wysuwana klawiatura Qverty
- ekran 3.5"
- aparat 5 MpiX

Świetny telefon. Dorwiesz za 1500 zł

05.08.2010
14:38
[12]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Milestone.

[edit]

Źle spojrzałem. :)

05.08.2010
14:44
[13]

QrKo [ Legend ]

Z takim budzetem szarpnalbym sie na Galaxy S. Ten amoledowy wyswietlacz to podobno cudo.

05.08.2010
14:56
[14]

Lutz [ Legend ]

Qrko, i co z tego ze jest niezly (chociaz do iphonowego sie nie umywa)
skoro, zeby telefon wytrzymal te 24 godziny, trzeba ciagnac na minimalnej jasnosci.

Tak naprawde znaczenie ma czy chcesz po prostu przegladac strony, bo tutaj, jak dla mnie faworytem jest opera mini, a dziala ona tak samo szybko nawet na starym iphone3G. Czy miec flasha, ktory jednak nie pojawi sie na telefonach apple.

Browsery w galaxy (a testowalem dolphina - przereklamowanego deczko, oraz systemowy - ktory jest niezly i dosc szybki po wifi) raczej ustepuja pola w operze jezeli chodzi o uzywanie w terenie, kiedy jestes skazany na sygnal 3G w najlepszym przypadku.

Opera mini ma jeden plus wycina reklamy (plywajace okna) defaultowo, nie trzeba instalowac zadnych nieszczesnych adblockow i innego gowna, ktore potem sie uruchamia i siedzi pomiedzy dziesiatkami innych, niepotrzebnych, samouruchamiajacych sie taskow w pamieci telefonu (o androidzie mowa)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.