sszaki [ Senator ]
Szukem tel do oglądania stron www
jaki telefon do surfowania po necie??
ogólnie telefonu używam do dzwonienia i przeglądania stron www :)

siwy346 [ addicted to music ]
Rozumiem, że budżet nieograniczony?:P
sszaki [ Senator ]
dokładnie
no może do 1500-1700zl
j.a.c.k [ tdcc ]
Samsung Galaxy S ?
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Nokia X6
asdasd793 [ Konsul ]
weź coś z czterocalowym wyświetlaczem
ja do tego celu kupiłem samsunga wave ( a myślałem też o xperia x10)
i teraz się męczę :/
siwy346 [ addicted to music ]
Przy takim przedziale możesz dorwać HTC HD2 na którym można odpalić dosłownie wszystko i który ma bardzo duże wsparcie użytkowników:D
sszaki [ Senator ]
zapomniałem napisać ze HTC odpada bo mi się nie podoba a to jest ważne i niezmienne :D
titanium [ Legend ]
Jak to www to Motka milestone.
Valem [ Makaron Shakaron ]
Moze Galaxy S?
wojtul [ Generaďż˝ ]
Nokia N97:
- 32 GB pamięci wewnętrznej
- wysuwana klawiatura Qverty
- ekran 3.5"
- aparat 5 MpiX
Świetny telefon. Dorwiesz za 1500 zł
eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
Milestone.
[edit]
Źle spojrzałem. :)
QrKo [ Legend ]
Z takim budzetem szarpnalbym sie na Galaxy S. Ten amoledowy wyswietlacz to podobno cudo.
Lutz [ Legend ]
Qrko, i co z tego ze jest niezly (chociaz do iphonowego sie nie umywa)
skoro, zeby telefon wytrzymal te 24 godziny, trzeba ciagnac na minimalnej jasnosci.
Tak naprawde znaczenie ma czy chcesz po prostu przegladac strony, bo tutaj, jak dla mnie faworytem jest opera mini, a dziala ona tak samo szybko nawet na starym iphone3G. Czy miec flasha, ktory jednak nie pojawi sie na telefonach apple.
Browsery w galaxy (a testowalem dolphina - przereklamowanego deczko, oraz systemowy - ktory jest niezly i dosc szybki po wifi) raczej ustepuja pola w operze jezeli chodzi o uzywanie w terenie, kiedy jestes skazany na sygnal 3G w najlepszym przypadku.
Opera mini ma jeden plus wycina reklamy (plywajace okna) defaultowo, nie trzeba instalowac zadnych nieszczesnych adblockow i innego gowna, ktore potem sie uruchamia i siedzi pomiedzy dziesiatkami innych, niepotrzebnych, samouruchamiajacych sie taskow w pamieci telefonu (o androidzie mowa)