GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Guitar hero II na ps2 problem

05.08.2010
12:18
[1]

mike4life [ Junior ]

Guitar hero II na ps2 problem

Witam mam problem z grą która jest w opisie.Grałem na niej nie raz .Teraz gdy odpalam dysk,wchodzę w karierę póżniej w stopień trudności i nic czarny ekran i gra muza,nie ma kawałków do wyboru.Co to może być??????????????????????????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.