mike4life [ Junior ]
Guitar hero II na ps2 problem
Witam mam problem z grą która jest w opisie.Grałem na niej nie raz .Teraz gdy odpalam dysk,wchodzę w karierę póżniej w stopień trudności i nic czarny ekran i gra muza,nie ma kawałków do wyboru.Co to może być??????????????????????????