GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tajny przekaz od redakcji CD-Action

05.08.2010
11:18
[1]

ppim13 [ Centurion ]

Tajny przekaz od redakcji CD-Action

Ponownie chcę zapytać, czy ktoś rozszyfrował tajny przekaz od redakcji CD-Ation???
W poprzednim temacie ,,Blachbolt'' powiedział, że go rozszyfrował w temacie o ww. wątku, ale problem jet taki, że nie mogę znaleźć tego wątku???

05.08.2010
11:25
[2]

12jonasz [ Mister Kanister ]

spoiler start
"Zaprawde powiadam wam: wrzesien bedzie goracy... Usmiechniecie sie radosnie i szeroko!"
spoiler stop

05.08.2010
11:27
smile
[3]

Kreek [ Senator ]

czyli mocny pełniak + recka mafii 2 i paru innych + jakieś zajebiste informacje nie do zdobycia nigdzie indziej + tipsomaniak - jak to we wrześniu:D

05.08.2010
11:28
[4]

12jonasz [ Mister Kanister ]

i już zacieram ręce :)

mam nadzieje na jakiegos pelniaka mega ;)

05.08.2010
11:53
[5]

XneoX [ Why So Serious? ]

Będą świetne pełniaki, dużo do czytania i w głębi duszy mam nadzieję, że dadzą demko Mafii II :)

05.08.2010
17:38
[6]

BlackBolt [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10503763&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.