ppim13 [ Centurion ]
Tajny przekaz od redakcji CD-Action
Ponownie chcę zapytać, czy ktoś rozszyfrował tajny przekaz od redakcji CD-Ation???
W poprzednim temacie ,,Blachbolt'' powiedział, że go rozszyfrował w temacie o ww. wątku, ale problem jet taki, że nie mogę znaleźć tego wątku???
12jonasz [ Mister Kanister ]

Kreek [ Senator ]
czyli mocny pełniak + recka mafii 2 i paru innych + jakieś zajebiste informacje nie do zdobycia nigdzie indziej + tipsomaniak - jak to we wrześniu:D
12jonasz [ Mister Kanister ]
i już zacieram ręce :)
mam nadzieje na jakiegos pelniaka mega ;)
XneoX [ Why So Serious? ]
Będą świetne pełniaki, dużo do czytania i w głębi duszy mam nadzieję, że dadzą demko Mafii II :)
BlackBolt [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10503763&N=1