GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"6 minut rozwalania rzeczy w zwolnionym tempie"

05.08.2010
09:50
smile
[1]

smokinnhobo [ czolgista ]

"6 minut rozwalania rzeczy w zwolnionym tempie"

Jak dla mnie czad. W normalnym tempie te rzeczy by mnie nie zainteresowaly, ale gdyby tak zwolnic wszystko... Bajka:)

05.08.2010
09:58
smile
[2]

kubicBSK [ Legend ]

Zajebiste:)

05.08.2010
10:03
smile
[3]

maviozo [ man with a movie camera ]

To ujęcie jest mega-->


"6 minut rozwalania rzeczy w zwolnionym tempie" - maviozo
05.08.2010
10:10
smile
[4]

bezlerg66 [ Senator ]

Filmik świetny :)

Dla zaciekawionych polecam program "W klatce czasu" który leci na Discovery. Robią tam dokładnie to samo z najróżniejszymi rzeczami.

05.08.2010
10:10
smile
[5]

smokinnhobo [ czolgista ]

Jak dla mnie to w czolowce conajmniej jest pułapka na myszy i jajko :)

E. Bardzo chetnie obejrzałbym takie cos w HD. :)

05.08.2010
10:11
smile
[6]

PitbullHans [ Legend ]

Dobre. Widziałem coś podobnego na Discovery.

05.08.2010
10:20
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

E. Bardzo chetnie obejrzałbym takie cos w HD. :)

No to tak jak mówiłem. Na Discovery HD włącz sobie ten program, to zobaczysz podobne rzeczy :)

05.08.2010
10:25
[8]

smokinnhobo [ czolgista ]

[7] -> Nie mam discovery HD...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.