GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupowanie piosenek

04.08.2010
22:31
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Kupowanie piosenek

Jaki moglibyście mi polecić serwis w internecie do kupowania piosenek?

05.08.2010
13:06
[2]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Nikt nie kupuje piosenek;d

05.08.2010
13:09
[3]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Podpinam się do pytania

spoiler start
przepraszam jeżeli narobiłem ci nadziei, że ktoś odpowiedział :P
spoiler stop

05.08.2010
13:16
[4]

j.a.c.k [ tdcc ]




Nikt nie kupuje piosenek;d

Zgadłeś :)

05.08.2010
13:19
[5]

Remek878 [ Pretorianin ]

W ogóle na świecie jest paradoks także na tej stronie ktoś napiszę mam pirata Grę zbluzgają go wyśmieją ale jeśli sobie ściągnie płytę czy jeden utworek to ok

05.08.2010
16:17
[6]

dzony600 [ Generaďż˝ ]

Bo jest na to przyzwolenie, muzyka jest szerzej dostępna, grana w radio itp. Poza tym jest mnóstwo stron, gdzie można jej posłuchać za darmo bez ściągania (nawet YT jest dobrym przykładem), większość osób w Polsce nie chce płacić za muzykę, co najwyżej za bilet na koncert ;)

05.08.2010
16:18
[7]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

iTunes?

05.08.2010
16:42
[8]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Jeśli miałbym płacić od każdej piosenki 3zł to wydam majątek. Nie ma takich serwisów, gdzie wykupuje się abonament np. na miesiąc i przez ten czas można sobie pobierać muzyki tak długo, aż się miejsce na dysku nie skończy;]

05.08.2010
22:12
[9]

Remek878 [ Pretorianin ]

No widzicie sami źle to pojmujecie ty mówisz że jakbyś miał płacić od każdej piosenki, to tak samo jakby ktoś powiedział że musiał by płacić od każdej gry i dlatego ściąga piractwo to piractwo ja ściągam wszystko co idzie Szczerze jak większość osób

05.08.2010
22:27
[10]

fAST FEFES [ Pretorianin ]

W PC-Formacie i komputer świecie dużo razy było o muzyce z YT(sposoby pobierania, programy). Czyli wychodzi, że pobieranie z YT jest legalne.

05.08.2010
22:35
[11]

BlackBolt [ Senator ]

Jeśli miałbym płacić od każdej piosenki 3zł to wydam majątek.
Kupując wszystkie utwory z płyty jakiegoś wykonawcy wyszedł byś często i tak znacznie lepiej, niż w wypadku kupienia CD normalnie w sklepie.

05.08.2010
22:44
[12]

Remek878 [ Pretorianin ]

tak ale było najprawdopodobniej do pobierania filmików zrobionych przez zwykłych ludzi itd. bez praw autorskich , w takim cd-action też np. dają deamon tools itd. ludzie taki program różnie używają

06.08.2010
13:39
[13]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Tylko, że materiały z Youtuba są słabej jakości, a mi z kolei zależy na czymś więcej niż MP3 z biratem 128kb/s

06.08.2010
20:00
[14]

Remek878 [ Pretorianin ]

wpisz mp3.teledyski.info

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.