RPRT07 [ Maximum Impact ]
Kupowanie piosenek
Jaki moglibyście mi polecić serwis w internecie do kupowania piosenek?
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Nikt nie kupuje piosenek;d
rzaba89nae [ WTF!? ]
Podpinam się do pytania
j.a.c.k [ tdcc ]
Nikt nie kupuje piosenek;d
Zgadłeś :)
Remek878 [ Pretorianin ]
W ogóle na świecie jest paradoks także na tej stronie ktoś napiszę mam pirata Grę zbluzgają go wyśmieją ale jeśli sobie ściągnie płytę czy jeden utworek to ok
dzony600 [ Generaďż˝ ]
Bo jest na to przyzwolenie, muzyka jest szerzej dostępna, grana w radio itp. Poza tym jest mnóstwo stron, gdzie można jej posłuchać za darmo bez ściągania (nawet YT jest dobrym przykładem), większość osób w Polsce nie chce płacić za muzykę, co najwyżej za bilet na koncert ;)
Chudy The Barbarian [ Legend ]
iTunes?
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Jeśli miałbym płacić od każdej piosenki 3zł to wydam majątek. Nie ma takich serwisów, gdzie wykupuje się abonament np. na miesiąc i przez ten czas można sobie pobierać muzyki tak długo, aż się miejsce na dysku nie skończy;]
Remek878 [ Pretorianin ]
No widzicie sami źle to pojmujecie ty mówisz że jakbyś miał płacić od każdej piosenki, to tak samo jakby ktoś powiedział że musiał by płacić od każdej gry i dlatego ściąga piractwo to piractwo ja ściągam wszystko co idzie Szczerze jak większość osób
fAST FEFES [ Pretorianin ]
W PC-Formacie i komputer świecie dużo razy było o muzyce z YT(sposoby pobierania, programy). Czyli wychodzi, że pobieranie z YT jest legalne.
BlackBolt [ Senator ]
Jeśli miałbym płacić od każdej piosenki 3zł to wydam majątek.
Kupując wszystkie utwory z płyty jakiegoś wykonawcy wyszedł byś często i tak znacznie lepiej, niż w wypadku kupienia CD normalnie w sklepie.
Remek878 [ Pretorianin ]
tak ale było najprawdopodobniej do pobierania filmików zrobionych przez zwykłych ludzi itd. bez praw autorskich , w takim cd-action też np. dają deamon tools itd. ludzie taki program różnie używają
RPRT07 [ Maximum Impact ]
Tylko, że materiały z Youtuba są słabej jakości, a mi z kolei zależy na czymś więcej niż MP3 z biratem 128kb/s
Remek878 [ Pretorianin ]
wpisz mp3.teledyski.info