GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna piosenka

04.08.2010
19:51
[1]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Fajna piosenka

Hej od razu zaznaczam że to poważna prośba. Prosiłbym o tytuł jakiejś fajnej piosenki z gatunku techno, club,hip - hop, rap, no dobra disco-polo też :-P. Bo nie mam czego słuchać.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

04.08.2010
19:56
[2]

zip_error [ Pretorianin ]

Może czas posłuchać czegoś ambitniejszego??

04.08.2010
20:02
smile
[3]

Chriso25 [ Generaďż˝ ]

To ja z mojej strony polecam ta piosenke.

Reflekt Feat Delline Bass - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Remix)

04.08.2010
20:03
[4]

kubomił [ Legend ]

Basshunter.

04.08.2010
20:06
[5]

adam11$13 [ In Paradise City ]

(umc,umc)Konie(umc)cznie (ponk,ponk,umc) BAS(c'mon!)SHUNTER(umc,umc are you ready?!)

04.08.2010
20:06
smile
[6]

Chris_Martin [ rogalinho ]






Masz coś przyjemnego dla ucha z gatunku rap.

04.08.2010
20:08
[7]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Może być ambitniejsze

04.08.2010
20:10
smile
[8]

kombinator [ Konsul ]

04.08.2010
20:16
[9]

zip_error [ Pretorianin ]

Miłego słuchania, na trochę ci wystarczy










04.08.2010
20:18
[10]

szymon_majewski [ Legend ]

No i obowiazkowo najnowszy singiel Rammsteina !


Zip error -> nie zalapales xP

04.08.2010
20:25
[11]

zip_error [ Pretorianin ]

szymon_majewski--->

Dobry jesteś "najnowszy" prosto z płyty Sehnsucht z 1997 roku. Najnowszy singiel 13 lat temu. Może czas odświeżyć wiedzę??

04.08.2010
20:27
smile
[12]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Chriso25---> Spoko nutka, dzięki.
Lecę słuchać dalej.

PS. Dzięki chłopaki.

04.08.2010
20:31
[13]

zoloman [ Legend ]

Proponuję ATB, Daft Punk, Justice, The Prodigy. Zobacz coś z tego.

Może czas posłuchać czegoś ambitniejszego??

tak, najlepiej jakiegoś progresywnego rocka z minimum 20 minutowymi utworami...

04.08.2010
20:35
[14]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Koniecznie to

Super nuta.

Tylko nie zapomnij przy tym o:

04.08.2010
20:41
smile
[15]

Santarius [ Death knight ]

A ja polecam Ci cały album O.S.T.R. pod tytułem "7. Każda piosenka jest po prostu boska. Najlepiej kup oryginalną płytę bo ściągnięte kawałki ostrego nie dorastają do pięt utworom z oryginalnej płyty pod względem jakości.

Zapodam Ci kilka kawałków:


04.08.2010
20:44
smile
[16]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Glee Cast - Gold Digger


Glee - Give Up The Funk


Glee Cast - Bust A Move


To są przerobione piosenki, ale bardzo fajne :)

04.08.2010
20:46
[17]

SwiXen [ Generaďż˝ ]


Posłuchaj tego , masz 10 nutek i nazwy ;]

06.08.2010
08:24
smile
[18]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Piosenki fajne. Wszystkim dziękuje za udzielne odpowiedzi.
Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.